$
חדשות נדל"ן

בשנגחאי הקמנו את פורום גורדי השחקים של ישראל

הקמת הפורום הוכרזה בקונגרס בנושא בניינים גבוהים שנערך בסין על ידי המועצה העולמית לבנייה לגובה. המשלחת הישראלית היתה השלישית בגודלה בקונגרס

שי פאוזנר 11:4511.10.12

בזמן שחגגנו את חגי ישראל, הוכרזה בקוקטייל חגיגי שנערך בשנגחאי שבסין הקמתו של הפורום הישראלי לגורדי שחקים. הפורום יהיה השלוחה הישראלית של ארגון ה-CTBUH - המועצה העולמית לבנייה לגובה. הקוקטייל נערך על אחד הבניינים הגבוהים בשנגחאי בגובה של כ-400 מטרים והיה גולת הכותרת של הקונגרס התשיעי בנושא בניינים גבוהים שנערך על ידי המועצה.

 

שנגחאי. הכריזו על הקמתו של פורום המגדלים של ישראל בקוקטייל חגיגי שנגחאי. הכריזו על הקמתו של פורום המגדלים של ישראל בקוקטייל חגיגי

 

 בקונגרס השתתפו כ-800 אנשי מקצוע (מהנדסים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים ויזמים) מכל העולם. המשלחת הישראלית שמנתה 46 משתתפים היתה המשלחת השלישית בגודלה בקונגרס אחרי משלחות סין וארצות הברית.

 

פעילותם של אנשי המקצוע הישראלים בארגון CTBUH החלה לפני למעלה מ-10 שנים. איגוד המהנדסים לבנייה ותשתיות בראשותו של דני מריאן החליט למסד את פעילותם של אנשי המקצוע בפורום שהלכה וגברה במשך השנים. סייעו בידו מ"מ יו"ר האיגוד מהנדס ישראל דוד שמשמש כנציג CTBUH בישראל והאדריכל גיל שנהב שנבחר לעמוד בראש הפורום הישראלי. לאחר האירוע מסר מריאן: "הקמת הפורום ופעילותו תאפשר לרבים מבעלי המקצוע העוסקים בנושא גישה בלתי אמצעית לידע ולמידע". מריאן הודה למהנדס ישראל דוד על פעילותו הרבה לאורך השנים בישראל כנציג המועצה.

 

גיל שנהב התווה את תוכניותיו להמשך הפעילות שתכלול מפגשים תקופתיים בהשתתפות בעלי מקצוע מהארץ ומחו"ל. שנהב הכריז על כי משתתפיו של הקוקטייל יהיו החברים המייסדים של הפורום, וקרא להם לפעול להגדלת כמות החברים הפעילים. במפגש שנערך בין הנהלת CTBUH, המהנדסים דני מריאן וישראל דוד והאדריכל גיל שנהב, נדונו דרכים להגברת שיתוף הפעולה ונקבעו אבני דרך להמשך הפעילות המשותפת.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x