$
חדשות נדל"ן

עסקת קומבינציה בהוד השרון: 400 יח"ד ייבנו ב-320 מיליון שקל

מדובר בשטח בן 75 דונם באזור כפר הדר; קרסו נדל"ן ופריזט חסון הן החברות שיבצעו את הפרויקט

אריאל נוי 21:3711.09.12

לאחר שנים של מו"מ: בעלי הקרקעות בכפר הדר שבהוד השרון סיכמו על עסקת קומבינציה עם היזמים קרסו נדל"ן וחברת פריזט חסון. במסגרת העסקה, יקימו היזמים במתחם פרויקט בן 400 יחידות דיור בבנייה רוויה על שטח של כ-75 דונם. להערכת היזמים, התב"ע למתחם תאושר בתוך כחמש שנים. היקף הפרויקט מוערך ב-320 מיליון שקל.

 

מתחם כפר הדר ממוקם במערבה של העיר הוד השרון. מדובר בקרקעות בעלות ייעוד חקלאי השייכות לקבוצת בעלי קרקע. בעבר חתמו בעלי הקרקע על הסכם לעסקת תמורות עם חברת אפריקה ישראל, אך זו לא הצליחה לממשו על פי לוחות הזמנים שנקבעו וההסכם הותר.

 

לאחרונה חיפשו בעלי הקרקע להתקשר בעסקת קומבינציה עם יזמי נדל"ן תוך העדפה ברורה לכך שאחד מהם יהיה יזם שעיקר פעילותו בהוד השרון. בסופו של דבר סוכמה העסקה עם החברות קרסו נדל"ן ופריזט חסון הוותיקה.

 

את בעלי הקרקע (20 במספר) ייצגו עוה"ד איל מרום, שירי שני ואנה קופרמן ממשרד גורניצקי ושות'/

 

לדברי שלומי חסון, מנכ"ל ובעלים של חברת פריזט חסון, "מדובר על עתודת קרקע מאד אטרקטיבית בהוד השרון שכבר שנים ממתינים להפשרתה".

 

שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין, אשר ייצגה את בעלי הקרקע בעסקה ותלווה את השלמת הליך הייעוד העתידי והקמת הפרויקט אמרה "כי מדובר באחת העסקאות המשמעותיות שנחתמו בהוד השרון לאחרונה והיא צפויה לתת מענה לביקושים הערים בשוק".

 

עורכי הדין יורם גולדברג, דלית גולדברג ואסי גולדברג, המתמחה בעסקאות קומבינציה ומקרקעין, ממשרד יורם גולדברג, וכן עו"ד איריס אוסטרובסקי שילה ממשרד שפיגלמון קורן מייצגים את היזמים בעסקה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x