$
חדשות נדל"ן

אנקור וקפיטל גרופ מובילות קבוצת רכישה בשכונת הפארק בחדרה

הקבוצה קיבלה אופציה לרכישת קרקע בשכונת הפארק הסמוכה לפרויקט של חברת שיכון ובינוי בתמורה ל-13.5 מיליון שקל; לפי החברה מחירי הדירות יהיו נמוכים בכ-15% ממחיר השוק

דותן לוי 14:3805.07.12

אחרי פרויקטי הענק שמובילות החברות היזמיות בשכונת הפארק בחדרה הגיע תורן של קבוצות הרכישה להשתלב בשכונה. קבוצה בהובלה משותפת של החברות אנקור וקפיטל גרופ חתמה על אופציה לקרקע המשתרעת על שטח של 6 דונם תמורת 13.5 מיליון שקל.

 

מדובר בקרקע שממוקמת ברחוב שדרות אלכסנדר הסמוכה לשכונות ניסן וברנדס ובכניסה המערבית לשכונה החדשה. הקרקע בבעלותו של שי אביטן יזם נדל"ן ובנו של ראש העיר חדרה ונמצאת לקראת קבלת היתר הבנייה. בכוונת הקבוצה להקים על הקרקע שני בניינים בני 8 קומות ו-24 יחידות דיור כל אחד אשר יכללו גם גינה משותפת בשטח של כדונם.

 

רצועת החוף של חדרה רצועת החוף של חדרה

 

האופציה שניתנה לקבוצה הינה לתקופה של שנה עבור שני הבניינים, כך שניתן לשווק את הבניין הראשון בחצי השנה הראשונה ואת השני בחצי השנה השנייה. לפי החברה, דירות 4 חדרים בקומה שלישית ימכרו בכ-930 אלף שקל, דירות 5 חדרים ימכרו ב-1.04 מיליון שקל (כל עלייה של קומה תוסיף למחיר כ-10 אלף שקל) ומחירן של דירות הגן והפנטהאוזים יתחיל ב-1.26 מיליון שקל.

 

הקבוצה תפעל כך שחבריה יעזרו בחברת ניהול שיקימו המארגנים וכך למעשה יוכלו ללוות את הפרויקט עד לסיומו. לפי גורמים בחברה, דו"ח האפס אשר הועבר לבנקים הינו שמרני ומאפשר עמידה ביעדי התקציב שנקבעו ולפיהם מחירי הדירות משקפים מחיר הנמוך בכ-15% ממחיר השוק.

 

משה אור כהן מבעלי חברת אנקור אמר ל"כלכליסט", כי הגיעו לחדרה לאחר שחיפשו קרקע בשכונה חדשה שהמחירים בה ריאליים. עוד ציין אור כהן, כי חברו לקפיטל גרופ בעקבות שיתוף פעולה מוצלח בפרויקט "מגדל הספורט" בבאר שבע. את הקבוצה מלווה עו"ד איציק וטנשטיין ממשרד פישר בכר חן .ואדריכל הפרויקט הוא גיורא גור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x