$
חדשות נדל"ן

עצות שנתתי לאיוונקה טראמפ

לינמן שכנע את בתו של איל הנדל"ן דונלד טראמפ לא להצטרף לעסק המשפחתי

הדס שפר 08:4805.07.12
אחת מתלמידותיו המפורסמות של פרופ' לינמן היא איוונקה טראמפ, בתו של איל הנדל"ן האמריקאי דונלד טראמפ. לינמן לימד את טראמפ הצעירה נדל"ן בבית הספר היוקרתי למינהל עסקים וורטון בפנסילבניה, ובזכות עצה שקיבלה ממנו היא החליטה לצאת לדרך עצמאית. "איוונקה היא חברה קרובה ואשת עסקים
מאוד חכמה", הוא מחמיא. "כמו הרבה סטודנטים אחרים שלי, כשהיא הגיעה לשנה האחרונה באוניברסיטה היא הניחה שתחזור לעבוד עבור אבא שלה. אמרתי לה 'שאני ממליץ שסטודנטים לא יתחילו את הקריירה שלהם בחברה המשפחתית משתי סיבות: האחת, עבור עצמך. אדם צריך לעבוד עבור מישהו אחר כדי להוכיח לעצמו שהוא מסוגל להצליח בזכות מי שהוא, ולא בזכות השם שלו'".

 

לינמן אמר לטראמפ שאם תחזור לעבור אצל אביה, היא לא תדע אף פעם אם הצליחה בזכות עצמה. "היא לא הראשונה שאמרתי לה את זה", אומר לינמן. "חוץ מזה שבחברות שונות עושים דברים באופן אחר, וכך מכירים אנשים מעניינים שיוכלו להרחיב את אופקיך".

 

לינמן לא הסתפק רק במתן עצה לטראמפ הצעירה. "הכרתי לה גם חברה מצוינת, Forest City (חברת ענק לניהול נדל"ן - ה"ש). קשה לילדים האלה, שילכו מתישהו לעבוד בחברה המשפחתית, למצוא עבודה, כי מי ירצה להעסיק מישהו לשנתיים רק כדי שלאחר מכן יעזוב? Forest City לקחו אותה ואהבו אותה, והיו מאוד עצובים כשהיא חזרה לחברה המשפחתית. העצה שלי לא היתה קשורה בכלל לטראמפ, זו עצה שנתתי לכ־500 אלף הסטודנטים שלי ומתוכם 499 אלף הקשיבו לה. היא פשוט היחידה שמפורסמת ויפה מספיק. אנחנו עדיין בקשר טוב".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x