$
נדל"ן

פנייה ליועמ"ש נגד מינוי מהנדסת מחוז מרכז החדשה

חבר המועצה המקומית הרצליה טוען כי דניאלה פוסק הטעתה, לכאורה, את הוועדה בתוכנית גליל ים

חבר המועצה המקומית הרצליה, דרור עזרא, פנה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לפעול לביטול מינויה של דניאלה פוסק למהנדסת מחוז מרכז. במכתב ששלח ליועמ"ש באמצעות עו"ד רונן צ'ינאו ממשרד מרקוביץ', צ'ינאו ושות' טוען עזרא כי פוסק, בהיותה מהנדסת עיריית הרצליה, הטעתה, לכאורה, את הוועדה

המקומית בתוכנית גליל ים. עזרא אף פנה לפני כן ליו"ר הוועדה המחוזית גילה אורון בדרישה לבטל את התוכנית. "דניאלה פוסק לא צריכה להיות מהנדסת עיר וכל שכן היא אינה ראויה למינויה החדש כמתכננת מחוז מרכז", אמר עזרא ל"כלכליסט".

 

לדבריו, פוסק ובכירים נוספים בוועדה טענו כי התוכנית החדשה שאושרה לפני שלושה חודשים להפקדה במחוזית זהה כמעט לחלוטין לתוכנית שהופקדה בשנת 2002, אף כי בדיעבד התברר לו כי חלו שינויים רבים בה, לרבות השטחים הכלולים בה ומספר יחידות הדיור. "אנשי מקצוע שמרמים את חברי הוועדה המקומית זה דבר שלא יעלה על הדעת", אמר עזרא ל"כלכליסט" ואף פנה לוועדה המחוזית לקיים בדיקה בנושא.

 

גורמים בעירייה התייחסו בביטול לתלונותיו של חבר המועצה: "עזרא הנו מטרפד סדרתי של כל פעולות העירייה באשר הן, שניסה כבר לעצור בעבר תכניות כמו הקמת פארק הרצליה ומעליות בטיילת לטובת הנכים".

 

בעניין הפנייה ליועמ"ש נמסר מעיריית הרצליה כי "לעירייה לא ידוע על המכתב, ולכן אין באפשרותנו להתייחס לתוכנו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x