שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

הבעלים של קפה קפה ולחם ארז יקימו מרכז מסחרי בצומת הפיל בת"א

רונן נמני ובת זוגו מיקי טיל ישקיעו בפרויקט 36 מיליון שקל. המרכז המסחרי ישתרע על שטח של כ-2,000 מ"ר וימוקם בשתי הקומות התחתונות של בניין מגורים

דותן לוי 11:2913.03.11

רונן נמני ובת זוגו מיקי טיל, מבעלי הרשתות קפה קפה ולחם ארז, יקימו מרכז מסחרי בצומת הפיל בצפון תל אביב בהשקעה של כ-36 מיליון שקל. המרכז המסחרי ישתרע על שטח של כ-2,000 מ"ר וימוקם בשתי הקומות התחתונות של הפרויקט.

 

בנוסף, רכש נמני חניות שישמשו את באי המרכז המסחרי

ואת הזכות לבנות קומת מרתף נוספת בגודל של 2,800 מ"ר,  מעבר לשתי קומות המסחר. זכויות המרתף הן מתוקף התב"ע התקפה במקום ומאפשרת את הגדלת השטחים המותרים לבנייה לטובת שטחים נלווים למסחר (משרדים, מלאכה וכו') ובנוסף לשם בניית מחסנים במקומות שלא ניתן לנצלם כחנייה.

 

המרכז המסחרי ייבנה כאמור בקומות התחתונות של פרויקט המגורים המוקם באמצעות קבוצת רכישה שמארגנת חברת G גרופ. המגרש שעליו יקום הפרויקט נמצא בכניסה הצפונית לתל-אביב, בסמוך לשכונות תל ברוך וצהלה, משתרע על שטח של 6 דונם וצפוי להתנשא ל-10 קומות ולכלול 90 יחידות דיור קטנות. המגרש נרכש מחברת יורוקום ומופרדי תמורת 74 מיליון שקל.

 

החנות הראשונה במרכז המסחרי הושכרה לרשת סופר-פארם. היא תשתרע על שטח של 450 מ"ר תמורת דמי שכירות חודשיים של כ-100 אלף שקל המשקפים מחיר של 222 שקל למ"ר. את בני-הזוג נימני-טיל ייצגה עורכת-הדין לימור בן-נון נחמני.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x