שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

נחשף ב"כלכליסט" - גוגל ישראל עוברת דירה: תשכור 6 קומות במגדל אלקטרה בתל אביב

החברה תעזוב את משרדיה בקומה ה-26 במגדלי לוינשטין בתל אביב ותשכור שש קומות בשטח כולל של 8,000 מ"ר במגדל אלקטרה ברחוב יגאל אלון בתל אביב. העלות החודשית המוערכת: יותר מ-100 שקל למ"ר

דותן לוי 11:1313.02.11

גוגל ישראל תעביר את משרדיה מהקומה ה-26 במגדל לוינשטיין למגדל אלקטרה החדש שממוקם ברחוב יגאל אלון בתל אביב - כפי שנחשף ב"כלכליסט". החברה תשכור 6 קומות בשטח כולל של כ-8,000 מ"ר ובעלות מוערכת של יותר מ-100 שקל למ"ר לחודש. משרדיה של גוגל הכוללים את מרכז המחקר והפיתוח ואת

המרכז העסקי, ישתרעו בין הקומות 26 ל- 31.

 

שטח משרדיה החדשים יהיה גדול פי 3 מהמשרדים הנוכחיים זאת כחלק מהליך התרחבות גלובלי שבו נמצא גם המרכז בישראל בשלבי גיוס כוח נוסף של מהנדסים ומהנדסות ומתוכנן לגדול בעשרות אחוזים בתל-אביב ובחיפה במהלך 2011 ואף להכפיל את עצמו במהלך השנים הקרובות.

 

הסכם השכירות נחתם לתקופה של 10 שנים ויכלול גם כ-200 מקומות חניה. המשרדים הושכרו ברמת מעטפת כאשר את תכנון המשרדים האופייני לחברה האמריקאית, תעשה גוגל בעצמה. עם השלמת העסקה הושלמו השכרתם של כ–70% משטחי מגדל אלקטרה שנמצא בימים אלה בשלבי אכלוס.

 

מגדל אלקטרה ממוקם במתחם אמפא TLV בסמוך למחלף השלום-עזריאלי ולתחנת הרכבת. המגדל, בבעלות שווה של קבוצת אמפא וקבוצת אלקטרה, מתנשא לגובה של 45 קומות בשטח כולל של כ-60,000 מ"ר להשכרה. שטח כל קומה במגדל יהיה כ- 1,500 מ"ר בממוצע ולרשות השוכרים בו יעמדו כ- 1,100 מקומות חניה ו-14 מעליות מהירות הנחלקות לשלושה אזורים. בכל קומה זוגית ישנן 4 מרפסות פינתיות פתוחות.

 

לדברי זוהר לוי, מנכ"ל אמפא נדל"ן, בימים אלה מתקיים מו"מ מתקדם עם כמה חברות המעוניינות בשטחים הגדולים אותם מציע המגדל, ובמיוחד על רקע מצוקת השטחים הזמינים במגדלי המשרדים בטווח של שנתיים-שלוש. להערכתו, שיווקו של הבניין יושלם עד איכלוסו הצפוי בחודשים הקרובים.

 

את העסקה, מטעם גוגל הובילו רועי סילוני וחיים אגי, כחלק מהפעילות של מחלקה הבינלאומית של מאן נכסים יחד עם משרד עוה"ד גולדפרב ושות'', כמו גם מאן נכסים ו- CBRE". מטעם אמפא ואלקטרה הוביל את העסקה עו"ד יובל שץ ממשרד זהבי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x