שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בועה? דירות בסוטין 29 נמכרו ב-56 אלף שקל למ"ר

יזמית מגדלי היוקרה בתל אביב דיווחה על מכירתן של 3 דירות בבניין בחודש האחרון תמורת מחירים גבוהים בהרבה מהמקובל

שי פאוזנר 13:0823.01.11

בחודש האחרון נמכרו במגדל היוקרה "סוטין 29" בתל אביב 3 דירות תמורת 16.3 מיליון שקל, כך מדווחת יזמית המגדל, חברת נווה שוסטר שבבעלות דליה שוסטר.

 

בין הרוכשים, זוג אשר רכש 2 דירות בשטח של 240 מ"ר בנוי נטו ועוד שתי מרפסות בשטח כולל של 24 מ"ר בקומה באמצע המגדל, ושילם

תמורתן 10.6 מליון שקל, כלומר כ־56.7 אלף שקל למ"ר. זוג אחר רכש דירת 5 חדרים בקומה נמוכה יותר, בשטח בנוי של 130 מ"ר נטו ועוד 12 מ"ר מרפסת, תמורת 5.7 מליון שקל, כלומר כ־40 אלף שקל למ"ר. לצורך השוואה, הממוצע של המחירים במגדלים במתחם צמרת בעיר עומדים בחודשים האחרונים על 25-45 אלף שקל למ"ר, בקומות האמצע במגדלים.

 

אלה אינן הדירות הראשונות הנמכרות במחירים גבוהים במיוחד במגדל, הנבנה על ידי קבוצת דורי. לאחרונה דווח כי קומה שלמה בבניין נמכרה תמורת 17 מיליון דולר. לעומת זאת, כאשר רק החלה הבנייה לפני כשנתיים נמכרו שתי קומות שלמות תמורת 31 מיליון שקל בלבד. הדבר מחזק את הערכות לשכת השמאים, לפיהן הדירות הנבנות כעת בפרויקטים דוגמת סוטין יתייקרו בשיעור של עד 30% בשבע השנים הקרובות.

 

פרויקט "סוטין 29" מוקם על ידי קבוצת נוה שוסטר על שטח של כ-2.5 דונם עליו עמד עד לאחרונה בית התק"מ. במגדל 74 דירות ב־27 קומות, כשבכל קומה 3 דירות בלבד. לצד המגדל, משמרת החברה את גינת סוטין המיתולוגית, אליו פונה חזית המגדל, וכן מקימה גינה נוספת במפגש הרחובות של סוטין ופישמן מימון.  

 

לדברי דליה שוסטר, מנכ"ל ובעלים של קבוצת נוה שוסטר, "הרוכשים האחרונים משקפים את אופי דיירי הפרויקט - תושבי האזור המבקשים לשמור על סביבת מגוריהם וכן מי שבאים מחוץ לתל אביב או חוזרים אליה ומחפשים את האזור השקט והקלאסי של העיר והקרבה למוקדי תרבות ופנאי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x