שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בדרך למעלה - רמת השרון: רובע אלון

המיקום המרכזי, הדירות הגדולות והפוטנציאל להתחדשות עירונית הפכו את רחוב בראשית ברובע אלון למוקד משיכה יוקרתי. עיקר הרוכשים הם זוגות צעירים שמתפשרים על המיקום הרועש לטובת השטח הגדול

דותן לוי 15:4212.01.11

רמת השרון הצליחה למתג את עצמה במרוצת השנים כעיר יוקרתית, שמספקת לתושביה איכות חיים גבוהה ושמחירי הדיור בה גבוהים במיוחד. למרות זאת, בעיר עדיין יש לא מעט שכונות שניתן למצוא בהן דירות במחירים סבירים עם פוטנציאל להשבחה. פוטנציאל זה נובע בין היתר ממיקומה המצוין של רמת השרון במרכז הארץ וסמיכותה לצירי תחבורה ראשיים, אך בעיקר נוכח מיעוט עתודות הקרקע לשנים הקרובות.

 

עתודת הקרקע העיקרית של העיר נמצאת על אדמות תעש שממוקמות בחלקה המזרחי, אך בשל חילוקי דעות על טיהורן, אין מועד לתחילת הבנייה במקום. תוכניות בנייה אחרות בעיר הן פרויקט המנפטה בסמוך לגבול עם הרצליה, נווה גן הסמוכה לשכונת תל ברוך צפון התל אביבית מצדו הדרומי של כביש 5, וכן כ־250 יחידות דיור הנבנות בחלקו הדרומי של רובע אלון במרכז העיר.

 

 

רחוב בראשית ברובע אלון צמוד לרחוב הראשי בעיר, סוקולוב, מקביל אליו ונחשב ליוקרתי בזכות הדירות הגדולות שניתן למצוא בו והפוטנציאל להתחדשות עירונית. קרבתו של רחוב בראשית לרחוב סוקולוב המרכזי והרועש היא גם בעוכריו, ולכן מגיעים אליו זוגות צעירים שמוכנים להתפשר על הרעש תמורת דירות גדולות.

 

בחלק מהמקרים, במיוחד בחלקו הצפוני של רחוב בראשית, תמחור הדירות כולל גם צפי לפינוי־בינוי במקום. אך במקרה זה, הציפייה לפינוי הביאה להזנחת חלק מהבניינים, ודייריהם מעדיפים שלא להשקיע בחלקם הקדמי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x