שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

מתעקשים על רעננה? יש גם שכונות זולות

שכונת שרת ניתן למצוא דירת 4 חדרים ישנה במחיר של כ-1.3 מיליון שקל בממוצע ובשכונת 2005 המחירים מתחילים ב-1.5 מיליון שקל ומגיעים אף ללמעלה ממיליון דולר

אורי חודי 08:2211.11.10

רעננה היא העיר היקרה בשרון ובין היקרות בישראל. כדי לקנות דירה היום ברעננה צריך לגייס הון עצמי לא מבוטל וזוגות צעירים יכולים רק לחלום על דירה בבעלותם בעיר. בין שכונות שונות בעיר ניתן למצוא הבדלים של מאות אלפי שקלים במחירי דירות, והבדלים של מיליונים בין בתי קרקע בשכונה אחת לשנייה.

 


דוגמה לכך הן השכונות שרת ו-2005 בעיר. בראשונה ניתן למצוא דירת 4 חדרים ישנה במחיר של כ-1.3 מיליון שקל בממוצע ובשנייה המחירים מתחילים ב-1.5 מיליון שקל ומגיעים אף ללמעלה ממיליון דולר.

 

אם תהיתם כמה עולים בתים צמודי קרקע בעיר, הפרשי המחיר במקרה הזה קיצוניים הרבה יותר. אומנם רק רחוב אחד מפריד בין שכונת שרת לשכונת קריית גנים אולם ההבדל במחיר עומד על שני מיליון שקל לפחות. המחיר הממוצע לצמוד קרקע בשכונת שרת עומד על כ-2.5 מיליון שקל בעוד בית ממוצע בשכונה הסמוכה יעלה לא פחות מכפול ואף הרבה יותר.

 

"כלכליסט" יצא לסיור בעיר יחד עם זכיין אנגלו סכסון ברעננה ג'ו כהן וראש לשכת שמאי המקרקעין ארז כהן כדי להבין מה סוד קסמה של העיר, מה טבעם של הפרשי המחירים הגבוהים ומה חושבים התושבים על מחירי הנדל"ן בעיר מגוריהם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x