$
נדל

גב ים תבנה קומפלס בן 28 אלף מ"ר של משרדים בהרצליה פיתוח

חתמה על הסכם עם חברה שבבעלותה שטח של 7.3 דונם. המתחם החדש יוקם בהמשך טבעי למרכז גב ים הממוקם ברחוב שנקר

שי פאוזנר 11:4009.11.10

חברת גב-ים חתמה אתמול על הסכם עם חברת גזים ונוזלים, שהיא חברת אחזקות שבבעלותה שטח של 7.3 דונם בהרצליה, בעסקת קומבינציה. השטח נמצא בחלק הצפוני של אזור התעשייה הרצליה פיתוח, ובו מתכננת גב ים להקים קומפלקס משרדים גדול מול פארק גב-ים הרצליה צפון שאותו היא מקימה בימים אלה.

 

הקרקע ממוקמת בפינת הרחובות משכית, מדינת היהודים וגלגלי הפלדה (גוש 6518 חלקה 267) ועליה יוקם פרויקט בשטח עילי כולל של כ-28 אלף מ"ר של משרדים ומסחר, וחניון תת-קרקעי בשטח של 21 אלף מ"ר. לאחר השלמת הקמתו של הפרויקט על ידי החברה, יחזיקו בעלי הקרקע ב-38.5% בשטחי הפרויקט והחברה ב-61.5% ממנו. הפרויקט עתיד לקום בשני שלבים, ולא יאוחר מ-7 שנים לאחר הוצאת היתר הבנייה.

 

עם הוצאת היתר הבנייה, תימסר החזקה במקרקעין לגב ים, כנגד הפקדת ערבות בנקאית בידי הבעלים, להבטחת השלמתו של הפרויקט, ורישום שעבוד של מלוא הזכויות במקרקעין לטובת החברה. במקביל להסכם האמור, נחתם בין הצדדים הסכם שיתוף הקובע, בין היתר, כי החברה תנהל את הפרויקט לאחר הקמתו - לרבות ניהול השיווק וניהול התחזוקה, תמורת דמי ניהול מוסכמים.

 

מגב ים נמסר כי את תכנון הפרויקט יבצע האדריכל אבנר ישר. כאמור, המתחם יוקם בהמשך טבעי למרכז גב ים הממוקם ברחוב שנקר, בדרום אזור התעשיה, ולפארק גב ים הרצליה צפון, הממוקם בצפון אזור התעשיה. את הרוכשת יצגו עורכי הדין אבי ארד, ארנון כהן ויפית פלסנפלד ממשרד גולדפרב-לוי-ערן ואת המוכרת עורכי הדין אבי בן-יעקב, ליאור גולדברג ורונית אשד ממשרד ברגמן- וכסלר.

 

רפי ביסקר, יו"ר דירקטוריון חברת גב-ים, מסר, "מצבת הנכסים המניבים של גב-ים עתידה לגדול בכ-50 אלף מ"ר בשנה הקרובה". שרון שוופי, מנכ"ל גב-ים, מסרה, "מדובר באזור הנהנה בשנים האחרונות מפיתוח אינטנסיבי ומייזום תוכניות בנייה למסחר ולמשרדים, והינו נגיש וחשוף לצירי תנועה מרכזיים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x