$
נדל

קבוצות הרכישה נעות צפונה: קפיטל גרופ מובילה הקמת מגדל בחדרה

הקרקע שמכר בעבר כונס הנכסים של חפציבה נרכשה שוב בתמורה לכ־16 מיליון שקל

דותן לוי 18:1726.10.10

חברת קפיטל גרופ שבבעלות דני ואלון הרצוג מארגנת קבוצת רכישה למגדל מגורים בן 20 קומות ו־66 יחידות דיור בחדרה. כך נודע ל"כלכליסט". הקרקע ממוקמת בשכונת עין הים דרומית לגבעת אולגה ובמרחק של מאות מטרים בודדים מחוף הים.

 

בעבר הוחזקה הקרקע על ידי חברת חפציבה ולאחר

קריסתה היא נמכרה לחברת התיווך והיזום סלע נכסים. קפיטל גרופ קיבלה את האופציה לרכישת המגרש ביוני האחרון והיא תהיה בתוקף עד לחודש פברואר 2011. מחיר הקרקע צפוי לעמוד על 15.8 מיליון שקל המשקפים עלות קרקע של 240 אלף שקל כולל מע"מ ליחידת דיור.

 

מדובר במחיר הנחשב גבוה לאזור, כאשר לשם המחשה קרקע שנרכשה על ידי היזם דני נתנאל ביולי 2009 שיקפה עלות קרקע של 93 אלף שקל ליחידת דיור. במגדל שמתכננת קפיטל גרופ יוקמו דירות בנות 4-5 חדרים שיוצעו למכירה תמורת 950 אלף שקל עד 1.25 מיליון שקל. בנוסף מתוכננים בפרויקט דופקלסים ופנטהואזים.

 

בכוונת החברה להוציא את הפרויקט לשיווק בשבוע הקרוב ולדברי ראשיה, כמחצית מהדירות נמכרו כבר. שכונת עין הים שנקראה בעבר כשכונת חופים בשל מיקומו של פרויקט בשם זה של חפציבה. בשכונה נבנו צמודי קרקע ושלושה מגדלים. קפיטל גרופ היא שחקנית בולטת בתחום קבוצות הרכישה וארגנה עד כה 10 קבוצות בישראל. בנוסף לחברה פעילות ייזום נדל"ן בפלורידה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x