שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

אספן גרופ רוכשת בניין בנצרת עילית ב-26 מיליון שקל

דמי השכירות השנתיים בבניין עומדים כיום על כ-2.6 מיליון שקל, המשקפים תשואה של 10% על מחיר הרכישה

קבוצת אספן גרופ, בשליטת רוני צארום ובניהולו של אילן גיפמן מרחיבה את פעילות הנדל"ן המניב שלה גם בארץ. הקבוצה השלימה רכישת בניין משרדים באזור התעשייה הר יונה שבנצרת עילית. התמורה הכוללת בעסקה תעמוד על 26 מיליון שקל. בכוונתה של הקבוצה לרכוש חלק שני הסמוך לבניין בתקופה הקרובה.

 

שטח

הבניין כולו משתרע על כ-15.5 אלף מ"ר בנוי. הנכס מושכר כולו לר.ה אלקטרוניקה לתקופה של 10 שנים. דמי השכירות השנתיים עומדים כיום על כ-2.6 מיליון שקל, המשקפים תשואה של 10% על מחיר הרכישה.

 

רכישה זו מצטרפת לרכישות אחרונות של אספן גרופ השנה. בחודש ספטמבר רכשה אספן נכס, המשמש כמרכז הפצה ולוגיסטיקה של רשת אופיס דיפו הבינלאומית בהולנד תמורת כ-90 מיליון שקל. באותו החודש דיווחה החברה כי היא נכנסת לראשונה לעולם האנרגיה החלופית באירופה. החברה חתמה על הסכם להקמת חווה סולארית באיטליה בעלות של כ-22 מיליון שקל. בחודש אוגוסט הגישה אספן בקשה לבית המשפט, במסגרתה היא מבקשת לאשר תהליך, שבסופו היא תרכוש את מלוא מניותיה של קרן הנדל"ן הציבורית, סלע קפיטל, וזאת בתמורה לכ-160 מיליון שקל במזומן ובאיגרות חוב.

 

אילן גיפמן, מנכ"ל קבוצת אספן, אמר היום: "הרכישה הנוכחית מהווה דוגמא מצוינת ליכולת של אספן לרכוש נכסים איכותיים, לתקופות שכירות ארוכות, בתשואות גבוהות ובמימון סגור מראש".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x