$
נדל

קפיטל גרופ רכשה דירות בפלורידה בהיקף של 3 מיליון דולר

החברה החליטה להשקיע בשוק האמריקאי ולצאת משוק קבוצות הרכישה בו התמחתה. רכשה 32 יחידות דיור בפרויקט בפאלם ביץ'

חברת קפיטל גרופ, אשר התמחתה עד כה בארגון קבוצות רכישה, חתמה על הסכם לרכישת כמחצית מפרויקט מגורים בפאלם ביץ' פלורידה שבארה"ב.

 

הפרויקט הוקם בשנת 2007  וכולל 70 יחידות דיור, בריכת שחיה, מגרשי טניס וגולף וחדרי כושר. קפיטל גרופ חתמה על הסכם לפיו תחזיק ב-32 יחידות

דיור בפרויקט. החברה איגדה משקיעים בקבוצת רוכשים, אשר בניגוד לקבוצת רכישה לא הופכים ליזמים של הפרויקט אלא מתארגנים לרכישת מספר יחידות דיור לצורך קבלת הנחה מהיזם. היקף העסקה מוערך ב-3 מיליון דולר.

 

חתימה ההסכם מהווה המשך להחלטתו של מנכ"ל החברה אלון הרצוג על יציאתה של הקבוצה מתחום קבוצות הרכישה בארץ. הרצוג הודיע כי לאור הקשחת התנאים וביטול חלק מההטבות לקבוצות הרכישה בארץ, פני החברה מיועדים לשוק האמריקאי. הרצוג הוסיף כי רכישה זו הינה סנונית ראשונה של החברה וכי היא צפויה לחתום על מספר עסקאות נוספות בעתיד הקרוב. את המשקיעים בקבוצה מלווה משרד עו"ד נשיץ ברנדס, אשר מלווה את קבוצות הרכישה של החברה בישראל.

 

"החברה פעילה בשוק האמריקאי כבר מתחילת העשור, ופעילות החברה בחו"ל צלחה את המשבר בשלום. לאחר אין ספור בדיקות החליטה החברה למקד את עיקר פעילותה בפלורידה", אמר הרצוג ל"כלכליסט", והוסיף כי "היתרון של הפרויקט הינו כי חלק ניכר מהיחידות כבר הושכרו, כך שההשקעה צפויה להניב מיידית תזרים חיובי. מדובר בפרויקט שהדירות בו נמכרו במעל 200 אלף דולר, ואופן הרכישה מאפשר לנו להציע חלק מהדירות למשקיעים ישראלים בכ-100 אלף דולר. התשואה השנתית הצפויה משכירות היא 7%-9%".  

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x