שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

עשו עסקה: רהיטי קיבוץ השלושה שכרה 700 מ"ר בי-ם

דמי השכירות והניהול הם 70 שקל למ"ר לחודש; מסעדת אוונגרד שכרה שטח של 300 מ"ר ברחוב אבא אבן בהרצליה פיתוח

כתב כלכליסט 08:3717.08.10
ראשון לציון: רשת הקליניקות לאסתטיקה רפואית אלישע אסתטיקס שכרה שטח 250 מ"ר במתחם המסחר והמשרדים UMI בראשון לציון, בקומת הגלריה. חוזה השכירות נחתם לתקופה של חמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות. דמי השכירות עומדים על 40 שקל למ"ר לחודש, בתוספת דמי ניהול של 13 שקל למ"ר לחודש.

 

ירושלים: רשת רהיטי קיבוץ השלושה שכרה 700 מ"ר בשכונת תלפיות. החוזה הוא לחמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות. דמי שכירות והניהול הם 70 שקל למ"ר לחודש.

 

רמת גן: רשת Enter למתנות, כלי בית וגאדג'טים מעוצבים שכרה 100 מ"ר בקניון מרום בשכונת מרום נווה. החוזה הוא לתקופת של שלוש שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות. דמי שכירות עומדים על 160 שקל למ"ר לחודש.

 

הרצליה: מסעדת אוונגרד שכרה שטח של 300 מ"ר ברחוב אבא אבן בהרצליה פיתוח. החוזה הוא לשמונה שנים, ושכר הדירה עומד על 117 שקל למ"ר לחודש.

 

רמת גן:  רשת נעלי הלב הכחול שכרה 40 מ"ר בקניון מרום. דמי השכירות עומדים על 160 שקל למ"ר. החוזה נחתם לשלוש שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

 

כפר סבא: רשת האופנה GRIP שכרה חנות של 80 מ"ר בקניון G. דמי השכירות עומדים על 290 שקל למ"ר. ההסכם נחתם לשמונה שנים.

 

חיפה: רשת רהיטי קיבוץ השלושה שכרה 70 מ"ר במתחם הצ'ק פוסט. חוזה השכירות הוא לחמש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות. דמי השכירות והניהול עומדים על 50 שקל למ"ר לחודש.

 

קריית שמונה: רשת האיפור הישראלית Wow Cosmetics שכרה חנות של 75 מ"ר בקניון 8 באמצע. דמי השכירות עומדים על 160 שקל למ"ר לחודש.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x