• תפריט
נדל"ן

ב.ס.ר במו"מ להקמת שני מגדלי ענק במתחם הארגז

הקבוצה שבשליטת נחשון קיוויתי נמצאת במגעים מתקדמים עם חברת הארגז להקמת קבוצת רכישה לשני מגדלים בגובה של 40 עד 45 קומות שיוקמו על שטח מפעל הארגז ברחוב יגאל אלון בתל־אביב

גולן חזני 07:0820.07.10

קבוצת ב.ס.ר מקימה את קבוצת הרכישה הגדולה בארץ בתחום המשרדים: ל"כלכליסט" נודע כי הקבוצה שנמצאת בשליטת נחשון קיוויתי, מנהלת מו"מ מתקדם עם חברת הארגז שבבעלות חגי שלום לצורך הקמת שני מגדלי ענק, בגובה של 40-45 קומות כל אחד, שיוקמו על שטח מפעל הארגז ברחוב יגאל אלון בת"א.

 

על

פי ההסכמה המסתמנת בין ב.ס.ר לארגז, צפויה ב.ס.ר לשלם לארגז סכום של 40–50 מיליוני דולרים עבור הקרקע בפרויקט הגרנדיוזי, ולקבל אופציה של חצי שנה לצורך הקמת קבוצת רכישה למתחם.

 

שני המגדלים ישתרעו על שטח של למעלה מ־100 אלף מ"ר הנחשב עצום בכל קנה מידה. לשם השוואה, שטח המגדל המרובע במגדלי עזריאלי הינו כ-58 אלף מ"ר, ושטח שלושת המגדלים יחדיו הינו כ-150 אלף מ"ר. בהתחשב בעובדה שהמגדלים במתחם הארגז אמורים להיבנות כמיקשה אחת, יהיו אלה המגדלים בעלי השטח הגדול ביותר שלא נבנים בשלבים, בארץ.

 

ב.ס.ר כבר החלה במגעים עם מספר חברות כדי שיצטרפו לקבוצת הרכישה. חלק מחברות אלה אמורות להעביר את משרדיהן למגדלים שיוקמו.

 

בסר בנתה בעבר שני מגדלים ליד אצטדיון ר"ג, ששווקו כקבוצות רכישה, ובימים אלה מקימה את המגדל השלישי, שאמור להשתקע על פני 35 קומות וכ־40 אלף מ"ר. כמו כן, בנתה ב.ס.ר את מגדל טויוטה ביגאל אלון ושלושה מגדלי משרדים ברמת החי"ל. את תגובת בסר לידיעה לא ניתן היה להשיג.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x