$
נדל

התוכנית של עיריית הוד השרון: 4,000 דירות חדשות בתוך 7 שנים

במקביל מתכננים לאשר תוספת של כ-1,800 דונם לטובת שדרוג אזורי התעסוקה בעיר. סגן נשיא התאחדות הקבלנים: "מחירי הדיור בהוד השרון עלו בכ־30% בשנתיים האחרונות"

שי פאוזנר 18:3419.07.10
"בהוד השרון מתוכננות להיבנות כ־4,000 יחידות דיור בשבע שנים הקרובות, על פני שטח של 905 דונם", כך מסר ראש עיריית הוד השרון, חי אדיב, בפגישה אתמול עם נציגי התאחדות הקבלנים. הפגישה התקיימה בסיום סיור שיזמה העירייה לקבלנים ויזמים במטרה לשכנע אותם להיכנס לפעילות בעיר. באירוע
השתתפו נציגיהם של כ־80 חברות ייזום ובנייה בהן א. דורי, אזורים, יגאל דמרי, מנרב, פריזט חסון, רוטשטיין, אחים חסיד ועוד.

 

במקביל לתוכנית העירייה בתחום הדיור, ציין אדיב, כי הוא מקדם כיום את שדרוג אזורי התעסוקה בעיר ומתכנן לאשר תוספת של כ־1,800 דונם לבנייה בתחום זה, שיכללו את חלקה העתידי של העיר מתוך מתחם כולל תע"ש לכשיפונה.

 

בפגישה ביקש ראש העיר ללמוד גם על פעילות הייזום בנדל"ן בעיר. סגן נשיא התאחדות הקבלנים ויו"ר ארגון קבלני השרון, רוני בריק מסר בפגישה, "מחירי הדיור בהוד השרון עלו בכ־30% בשנתיים האחרונות".

 

אדיב הציג לקבלנים וליזמים את תכניות האב שהוכנו בעירייה בכל תחומי החיים, ביניהן תוכנית אב לתחבורה, מים, ביוב וניקוז, תשתיות, חינוך, מחזור וקיימות ועוד. "כל אלה מאפשרים את פיתוחה של העיר, תוך תכנון עתידי מפורט", אמר ראש העיר. בין השאר, הוצג לקבלנים פרויקט של פארק נופש ופנאי עם אגמים ושטחים ירוקים, שישתרע על פני כ־80 דונם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x