$
נדל"ן

מנהל מינהל התכנון הודיע על סיום תפקידו ומעבר לאקדמיה

שמאי אסיף יסיים את תפקידו בספטמבר, שלושה חודשים לפני מועד סיום הקדנציה

דותן לוי 13:2230.06.10

האדריכל שמאי אסיף, מנהל מינהל התכנון במשרד הפנים הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו בחודש ספטמבר השנה, שלושה חודשים לפני מועד סיום הקדנציה. אסיף החליט להקדים את סיום תפקידו כדי שיוכל להיענות להזמנה של הנהלת הטכניון לכהן כפרופסור בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים כבר בשנת

הלימודים הקרובה.

 

אסיף, בוגר תואר ראשון בארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון ובעל תואר שני בארכיטקטורה ועיצוב עירוני של אוניברסיטת הרווארד מילא שורה של תפקידים בכירים בסקטור הציבורי והפרטי, במערך הבינוי של צה"ל (1968-83), כמהנדס העיר תל אביב-יפו (1984-94) וכבעלים של משרד פרטי (1994-2004).

 

החל משנת 2004 מכהן אסיף בתפקיד מנהל מינהל התכנון במשרד הפנים. אסיף היה ממובילי הרפורמה בהליכי התכנון ורישוי הבנייה ודגל בכך שקידום החקיקה בכנסת אינו מספיק וחובה להקצות משאבים נוספים לשדרוג הוועדות המקומיות, שינוי מבני במערך התכנון הממשלתי וצעדי תכנון מקיפים.

 

אסיף אמר היום, "תקופת שירותי כמנהל מינהל התכנון הייתה רצופה באתגרים ובהישגים. אבל, יש לומר, חלק גדול מההישגים יתממש בשנים הקרובות. אני משאיר אחרי מערכת תכנון חזקה, משוכללת ומקצועית, ובטוחני כי היא תשכיל להתמודד היטב עם האתגרים שיציבו בפניה השנים הבאות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x