$
נדל"ן

דורון אביב: מורגשת בצורת בתחום בנייני משרדים חדשים

קבוצת אביב השיקה היום מגדל משרדים ברחוב רוטשילד בת"א; מדובר בקומפלקס של שני מבנים - מגדל העסקים ו"בית בכר" המיועד לשחזור, אשר ישולבו זה אל זה באמצעות אטריום מודרני

דותן לוי 12:3830.06.10

"לאור העובדה שלא נבנו בתל אביב מזה זמן רב בנייני משרדים חדשים, מורגשת בצורת בתחום. אנו מרגישים כבר עכשיו ביקושים ערים לפרויקט מצד מוסדות פיננסיים ישראלים ובין לאומים", כך אמר היום (ד') דורון אביב, יו"ר קבוצת אביב באירוע להשקת המגדל החדש שנמצא בימים אלה בבנייה.

 

אביב הוסיף, כי למרות המחירים הגבוהים שניתן לקבל עבור דירות מגורים ברוטשילד לאורך זמן, הוא מעריך כי מגדל משרדים יהיה רווחי יותר, והוסיף כי אין בכוונת הקבוצה למכור אותו אלא להשאירו כנכס מניב.

 

הדמיית הפרוייקט הדמיית הפרוייקט

 

המגדל החדש ממוקם בשדרות רוטשילד 22, פינת רחוב נחלת בנימין. מדובר בקומפלקס של שני מבנים - מגדל העסקים ו"בית בכר" המיועד לשחזור, אשר ישולבו זה אל זה באמצעות אטריום מודרני.

 

"בית בכר" יזכה לשחזור ויכלול חלל מסחרי, והחיבור בין המבנים ייעשה באמצעות אטריום (חצר פנימית מקורה) זכוכית בהשראת מגדל IBM במנהטן. האדריכלים המובילים את הפרויקט הינם משה צור ואמנון בר אור.

 

התוכנית הנוכחית למגדל כוללת 20 קומות, אך לפני יומיים אישרה הוועדה המחוזית תל אביב להפקיד להתנגדויות את תוכנית החברה לתוספת של כ-10 קומות, כך שהמגדל צפוי להתנשא לגובה של 30 קומות. בנוסף יכלול המבנה 7 קומות תת קרקעיות לחניות. המגדל ישתרע על שטח של 22,500 מ"ר, כששטח קומה יהיה כ-750 מ"ר ושטח הבניין לשימור הינו כ-1,300 מ"ר.

 

אביב החלה בעבודות הבנייה אשר יימשכו כשלוש שנים. מועד אכלוס הבניין לשימור הינו כ-18 חודשים מרגע קבלת ההיתר. שכר דירה למ"ר במגדל יעמוד על כ-140 שקל בממוצע. נציין כי במגדל סמוך ברחוב רוטשילד גובים כיום כ-150 שקל למ"ר, אך בחברה ציינו כי העדיפו להיות זהירים בהערכותיהם.

 

בית בכר המיועד לשימור תוכנן על ידי האדריכל המיתולוגי יהודה לייב מגידוביץ' אשר היה מהנדס העיר הראשון של תל אביב. הבניין ידע למעלה משמונים שנות מסחר עסקי והוא הבסיס לפרויקט "אביב רוטשילד סנטר".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x