$
ועידת הנדל"ן 2010
ועידת הנדל"ן

קוטלר: "האתגר המרכזי – להבטיח שלכל משפחה יהיה דיור איכותי ובר-השגה"

מנכ"ל שיכון ובינוי בוועידת הנדל"ן 2010: "המציאות הנדל"נית בישראל היא מהמורכבות בעולם ומציבה בפני העוסקים בתחום בארץ לא מעט קשיים". לדבריו, "אני מאמין ומקווה ששילוב היכולות, המידע והניסיון של כל הגורמים יבטיחו שבשנים הקרובות נמצא את הדרכים לעמוד באתגרים "

תומר זלצר 10:4906.06.10

"האתגר המרכזי בתחום הנדל"ן הוא להבטיח שלכל משפחה בישראל יהיה דיור איכותי ובר-השגה" – כך אמר הבוקר (א') עופר קוטלר, מנכ"ל שיכון ובינוי, בוועידת הנדל"ן 2010 של "כלכליסט", בנק הפועלים ושיכון ובינוי.

לדברי קוטלר, "המציאות הנדל"נית במדינת ישראל כמו המציאות הישראלית
בכלל היא מהמורכבות בעולם ומציבה בפני העוסקים בתחום בארץ לא מעט קשיים. כקבוצה עסקית מובילה שהתמודדה עם אתגרים מורכבים, אנחנו יודעים שבעזרת חשיבה יצירתית ועבודת צוות והיערכות לעתיד כל אתגר יכול להפוך להזדמנות – לא רק עסקית אלא גם הזדמנות להשפיע על סביבת החיים שלנו ועל מה שנשאיר לילדינו ולדורות הבאים.

 

"במהלך השנים, החברות שלנו בנו בישראל יותר בתים ודירות מאשר כל חברה אחרת בישראל. בבתים האלה גרות 190 אלף משפחות ואנחנו מתכוונים להמשיך ולהגשים את חלומן של משפחות ישראליות ברחבי הארץ.

 

"שיכון ובינוי היום היא בעלת מלאי הקרקעות הגדולות בישראל. אנחנו מודעים לאחריות הנלווית לכך – להוביל מהלכים שילוו את שוק הנדל"ן ושיאפשרו למשפחות להשיג דיור הולם בסביבה מכבדת ככל האפשר. כאב לארבעה ילדים וסב לנכד אני שמח וגאה להיות שותף בעשייה של קבוצה שאימצה את הקיימות כצורת ניהול ולהוביל סביבת חיים בת קיימא מתוך אחריות רבת שנים. בעבורנו זה אינו טרנד או יחסי ציבור. זה דורש מאתנו תהליך ארוך של למידה והפנמת ערכים חדשים. מדובר בשינוי מהותי ואתגר - ואנחנו מאמינים שבזכות המובילות שלנו נדע לעמוד בו.

 

"אנחנו גאים להיות חלוצי מהפכה הבנייה בישראל ובכך להמשיך את דרכן של חברות הקבוצה הוותיקות – חלוצי ענפי הבנייה והתשתיות בישראל עוד מימי טרום קום המדינה. אימצנו באופן וולונטרי את התקן הישראלי לבנייה בת קיימא והחל מ-2009 כל הבניינים שלנו עומדים בתקן זה ואנחנו מוודאים שמי שחיים בהם היום ובעתיד יוכלו ליהנות מסביבה ירוקה יותר, חסכונית יותר ובריאה יותר.

 

"השוק שבו אנו עוסקים הוא מורכב מאין כמוהו. האתגרים שבפניהם אנו עומדים הם אדירים. אני מאמין ומקווה ששילוב היכולות, המידע והניסיון של כל הגורמים יבטיחו שבשנים הקרובות נמצא את הדרכים לעמוד באתגרים ולהבטיח שלכל משפחה בישראל יהיה דיור איכותי ובר השגה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x