שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

ניו הוריזון מממשת נכס בפולין ב-35 מיליון שקל

מדובר בקרקע בשטח של כ-21 אלף מ"ר ועליה היתר בנייה לפרויקט מגורים בן 330 יחידות דיור בעיר וורשה

חברת הנדל"ן ניו הוריזון דיווחה היום (א') על השלמת מכירת נכס בפולין. מדובר בקרקע בשטח של כ-21 אלף מ"ר ועליה היתר בנייה לפרויקט מגורים בן 330 יחידות דיור בעיר ורשה. קבוצת הוריזון מחזיקה ב-50% מהקרקע (דרך חברת הבת Residea SIGMA SP Z.O.O) וחברת Immoeast ב-50% הנותרים. הקרקע

שנקנתה בשנת 2006 נמכרה היום ב-35 מליון שקל, תזרים המזומנים שינבע להוריזון מהעסקה יהיה כ-17.5 מיליון שקל.

 

לדברי גורמים בכירים בחברה, מכירת הקרקע בפולין אינה מהווה חלק מתוכנית החברה ליציאה ממזרח אירופה, אלא הזדמנות עסקית שנקרתה בתזמון הנכון. "חתימת ההסכם למימוש הנכס מעידה על היכולת של ניו הוריזון לייצר תזרים ורווחים גם בתקופות מאתגרות", אמר יו"ר החברה קובי אופק, והוסיף כי החברה פועלת כל העת לניצול הזדמנויות וכי פניה מועדות להשקעות בעיקר בארה"ב ובמערב אירופה.

 

ניו הוריזון אכן הרחיבה את פעילותה בחודשים האחרונים בארה"ב עם רכישת נכסים בניו יורק. החודש הודיעה החברה על רכישת זכויות הבעלות בבניין מגורים בברוקלין ובו 38 דירות ו-18 חנויות בהיקף של כ-50 מיליון שקל, שמצטרפת לנכסים אחרים שמחזיקה ניו הוריזון בעיר. בנוסף, בתחילת החודש הודיעה החברה כי דירקטוריון החברה החליט להסמיך את הנהלתה להנפקת אגרות חוב בהיקף של עד 100 מיליון שקל. ההנפקה תבוצע על פי תשקיף המדף של החברה מיום 30 בנובמבר 2009.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x