• תפריט
נדל"ן

המתווך רפי קלינה יתווך בעסקאות נדל"ן בגרמניה

ישווק מתחם מגורים במרכז ברלין שנמצא בבעלות איש העסקים עופר חווה; היקף העסקה מוערך ב-100 מיליון דולר

דותן לוי 11:4303.05.10

מתווך היוקרה רפי קלינה יחל לתווך בעסקאות נדל"ן באירופה ובמיוחד בגרמניה. קלינה חבר לאחרונה לאיש העסקים עופר חווה וישווק עבורו מתחם בניינים המיועד לשימור בברלין וכולל 360 יחידות דיור המוצעות למכירה ו-12 אלף מ"ר של שטחי מסחר המיועדים להשכרה. היקף העסקה הכולל נאמד בכ-100

מיליון דולר.

 

המתחם נרכש על ידי חברת הום סנטר האירופאית שמנוהלת על ידי חווה בעלות של כ-100 מיליון דולר והוא משתרע על פני בלוק שלם ברחוב פרנקפורטר בסמוך ל-TV טאוור ולסוני סנטר במרכז ברלין שבו כ-2,000 יחידות דיור. בעבר שווק המתחם על ידי חברת G-GROUP אשר שיווקה כ-36 דירות בלבד. החלק שישווק כעת כולל שני בניינים בני 8 קומות, ו-12 אלף מ"ר של שטחי מסחר המושכרים למסעדות, בתי קפה, סניפי בנק וחנויות. בימים אלו עובר המתחם שיפוץ והשבחה והדירות יוצעו למכירה על ידי קלינה לקהל המשקיעים הישראלי במחירים שיתחילו ב-70 אלף דולר עבור דירת 3 חדרים בגודל של 70 מ"ר ועד 100 אלף דולר עבור דירת 4 חדרים בשטח של 90 מ"ר. .

 

לדברי רפי קלינה: "אני מזהה פוטנציאל אדיר בשוק הנדל"ן המתעורר בגרמניה עם דגש על ברלין, המשבר הניב הזדמנויות רבות עבור משקיעים זרים, היות ומחירי הנכסים במקומות האטרקטיביים נמוכים ורמת הוודאות משכ"ד בגרמניה גבוהה. מדובר בהשקעה בטוחה שצפויה להניב עד 8% תשואה שנתית למשקיע. ברגע שהשוק יעלה המשקיעים צפוים להכפיל ואף לשלש את השקעתם".

 

עופר חווה: "שיתוף הפעולה עם רפי קלינה הינו יריית הפתיחה ופלטפורמה להמשך פעילות ענפה, במסגרתה קלינה ישווק באופן בלעדי פרוייקטים נדל"נים נוספים שנאמין בהם ונזהה בהם פוטנציאל אדיר למשקיע הישראלי".

 

גיא בולשינסקי מנכ"ל ובעלים חברת G-GROUP מסר בתגובה: "למרות ש-G-GROUP מכרה מספר גדול של דירות בברלין, החליטה החברה כי עקב פעילותה הרבה בישראל ובעצה משותפת עם עופר חווה להתמקד בפעילות השיווקית בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x