$
נדל"ן

צביה לבייב: מכרנו כ-160 מגרשים מתוך 191 בפרויקט סביון

שווי המכירה של המגרשים עומד על כ-468 מיליון שקל. הבתים עוצבו ע"י האדריכלים אילן פיבקו, אורלי שרם, עודד חלף ועודד לביא

160 מגרשים מתוך 191 נמכרו בשווי של 468 מיליון שקל בפרויקט סביון, כך דיווחה היום צביה לבייב, יו"ר אפריקה מגורים, במסיבת עיתונאים בה הוצגו 6 בתים לדוגמא. הקרקע שנרכשה ע"י אפריקה ישראל ב-1946 היא עתודת הקרקע האחרונה של החברה בסביון.

 

בית לדוגמא בית לדוגמא

 

לדברי לבייב, למרות שרוב המגרשים כבר נמכרו החליטו באפריקה ישראל להמשיך באסטרטגיה השיווקית שלהם ולפתוח את הרחוב לדוגמא לקונים פוטנציאליים. לבייב: "ההחלטה לבנות בתים לדוגמא נלקחה לפני שנתיים לפני שידענו מה היה הביקוש. בכל מקרה רעיון הבתים לדוגמא עזר לנו מאוד למכור. אנשים באו והתרשמו מה אפשר לעשות ואיך אפשר לבנות".

 

 


 

ארבעת האדריכלים שתכננו את הבתים -  אילן פיבקו, אורלי שרם, עודד חלף ועודד לביא - ניסו להסביר כיצד בונים דירת יוקרה ללקוחות בטרם רכשו אותה. שרם אמרה כי לדעתה זה יחסוך לאנשים הרבה מאוד כאב ראש. "אדם יכול להיכנס לדירה בלי לריב על הצבע של הקרמיקה באמבטיה. פשוט מביאים את הבגדים ונכנסים. יש אנשים שאוהבים לבלוע ולא ללעוס", אמרה. גם האדריכל אילן פיבקו הצטרף לשרם ואמר: "אנשים בסופו של דבר רוצים את אותו הדבר", פיבקו גם הוסיף כי "כל משפחה יכולה להתחבר לבתים שעוצבו. 99% מהבקשות יהיו דומות בסופו של דבר, ההבדל היחידי יהיה בין משפחה שרוצה 2 חדרי ילדים למשפחה שרוצה 4 חדרי ילדים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x