$
נדל"ן

רוטשטיין תבנה בפלורנטין פרויקט שרובו דירות קטנות

רכשה בשכונה קרקע בעסקת קומבינציה, עליה תבנה פרויקט הכולל 71 יחידות דיור וחמש חנויות בבניין בן 8 קומות

שי פאוזנר 10:3925.02.10

חברת הבנייה רוטשטיין חתמה אמש (ד') על הסכם קומבינציה לרכישת קרקע בשכונת פלורנטין בתל אביב, המיועדת להקמת פרויקט המשלב מגורים ומסחר, ויכלול 71 דירות וחמש חנויות בבניין בן 8 קומות, שייבנה מעל קומת מסחר ושלוש קומות של מרתפי חניה. הפרויקט ממוקם במערב רחוב פלורנטין בפינת רחוב

אברבאנל ובמרחק אווירי של כ- 940 מ' מהים, כך שכבר בקומות הנמוכות, צפוי נוף לים. להערכת החברה, בניית הפרויקט תחל במהלך הרבעון הקרוב וצפויה להימשך כשנתיים.

 

את הקרקע רכשה רוטשטיין מחברה פרטית, שלה הסכם קומבינציה בתוקף, עם בעלי הקרקע המקוריים. רוטשטיין תשלם למוכרת סכום של 5 מיליון שקל בצירוף מע"מ ותקים את הפרויקט בתמורה ל-59.5% משוויו. יתר הפרויקט יועבר למוכרת ולבעלי הקרקע.

 

החברה צופה כי חלק החברה בהכנסות ממכירת יח"ד בפרויקט יגיע לכ-50 מיליון שקל כולל מע"מ. אבישי בן- חיים, מנכ"ל החברה, מסר כי רמות המחיר בשכונת פלורנטין עלו בצורה ניכרת בשנתיים האחרונות, אולם עדיין מהוות אלטרנטיבה לצעירים או משפחות המבקשים להתגורר בתל אביב. להערכתו, הבחירה במתחם בוצעה עקב המיקום בסמיכות לשכונת נווה צדק בקצה המערבי של רחוב פלורנטין ובשל העובדה שלפרויקט קיים כבר היתר בנייה בתוקף.

 

הפרויקט, שייקרא פלורנטין 2, יכלול דירות 2 ו- 3 חדרים, ומיני פנטהאוזים של 4 חדרים, עם מרפסות גג, וחניון תת קרקעי. יצוין כי עסקה זו מצטרפת לשתי עסקאות נוספות לרכישת קרקע שביצעה רוטשטיין בחצי השנה האחרונה. במהלך חודש דצמבר 2009, חתמה החברה על עסקה לרכישת מקרקעין בקומבינציה בבאר יעקב כשחלק החברה הינו כ-200 יח"ד עם אופציה להגדלת חלקה לכ- 500 יח"ד וכמה חודשים קודם לכך, רכשה החברה בעסקת קומבינציה נוספת, מקרקעין במערב נתניה לבניית כ-170 דירות.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x