$
נדל"ן

מגדלי הצעירים: קבוצת חג'ג' ואור סיטי נדל"ן יקימו בת"א מגדלים לבני 35 ומטה

רכשו את האופציה לקרקע ממוריס קאהן בתמורה ל-280 מיליון שקל; יקימו שני מגדלים בני 46 ו-40 קומות בהשקעה של 850 מיליון שקל

דותן לוי 12:1009.02.10

אחרי מגדלי הטייסים, הרופאים וההיי-טק, הגיעה תור הצעירים. קבוצת אור סיטי נדל"ן וקבוצת חג'ג' הודיעו כי יקימו בתל אביב שני מגדלי מגורים שמיועדים לצעירים ולזכאים. שתי החברות רכשו אופציה לרכישת מתחם בבעלות חברת קרסנט הייטס (שבשליטת מוריס קהאן) בתל אביב בתמורה ל-280 מיליון

שקל. מדובר במתחם בן כ-10 דונם ברחוב מנחם בגין, ליד רחוב ארלוזרוב, היציאה לנתיבי איילון ולגן וולבלסקי.

 

בכוונת הקבוצה להקים שני מגדלים - האחד בן 46 קומות והשני בן 40 קומות, כאשר שש הקומות הראשונות מיועדות למסחר, לספא ולמשרדים ויתר הקומות למגורים. כאמור, בכוונת מארגני הקבוצה לייעד את כל הדירות אך ורק לצעירים עד גיל 35, וכן למשפחות זכאים שאין בבעלותם דירה או שבכוונתם לשפר דיור לדירתם במגדל.

 

בהתאם, בכוונת הקבוצות בתיאום עם עיריית תל אביב, להקים במתחם דירות בנות שניים ושלושה חדרים, ובקומות הגבוהות בלבד גם דירות ארבעה חדרים, שייועדו באופיין ובתפקודן לצעירים ולזוגות צעירים. בקומות הראשונות של המגדל יוקמו ספא ובריכת שחייה, שישרתו אף הם את דיירי המגדלים.

 

וכמה זה יעלה? מהמארגנים נמסר, כי מחיר דירת שני חדרים בגודל 62 מ"ר נטו ועוד 10 מ"ר מרפסת יעמוד על 950,000 שקל. דירת 3 חדרים בשטח של 76 מ"ר נטו עם מרפסת של 10 מ"ר תימכר בכ-1.3 מיליון שקל.

 

יעוד המתחם לזכאים בלבד נקבע לאור הביקוש העצום לדירות קטנות באזור זה של תל אביב ולאור המחיר הנמוך. בהתאם, החליטו הקבוצות כי יאפשרו לצעירי תל אביב הנדרשים לדירות אלו, לרכוש את הדירות ולא יאפשרו רכישת דירות להשקעה.

מהקבוצות נמסר: "בימים בהם דירות 2 חדרים בגדלים דומים ובמיקומים מהפחות טובים בתל אביב נמכרים בקירוב ל-2 מיליון שקל, ישמחו הקבוצות להקים עבור חבריהן דירות במגדל מהמפוארים בתל אביב, במחירים של כמיליון שקל לדירת שני חדרים וכ- 1.3 מיליון שקל לדירת 3 חדרים".

 

אדריכל הפרויקט הינו אברהם יסקי, וכן האדריכלים עמי מור ויוסי סיוןו את הבניינים תבנה חברת א. דורי, שהינה מהמובילות בארץ בביצוע, ומי שאמונה על בניית מרבית המגדלים בתל אביב. בנק מזרחי טפחות ילווה את הפרויקט ויעמיד הלוואות בשיעור של 70% מהעלות המשוערת להקמת הדירות.

 

עורכי הדין שייצגו את הקבוצה הינם עוה"ד אמיר עמר ורמי זלקו ממשרד עמר, רייטר, ז'אן ושות' ועוה"ד יצחק חג'ג', נדב אברמוביץ, ארז תן עמי ואליענה שגיא ממשרד חג'ג' בוכניק ויינשטיין ושות' (HBW).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x