שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

התנופה במונטיפיורי: פרויקט חדש יוקם ב-26 מיליון שקל

היקף המכירות הצפוי: כ-40 מיליון שקל. היזמים, רן אפרת ודיוויד אנגלשטיין, מנהלים מו"מ לרכישת עוד שני מגרשים בשכונה

דותן לוי 08:5325.01.10

שכונת מונטיפיורי בתל אביב ממשיכה להתפתח: ל"כלכליסט" נודע כי היזמים רן אפרת ודיוויד אנגלשטיין, יחד עם שותף נוסף, רכשו מגרש בן 750 מ"ר ברחוב גרשון, ומתכוונם לבנות במקום שני מבני מגורים זהים בשטח כולל של 2,000 מ"ר בנוי. תמורת הקרקע שילמו היזמים 8,000 שקל למ"ר בנוי, ובבנייה

עצמה יושקעו כ־10 מיליון שקל.

 

הבניינים יכללו שש קומות, ויכללו דירות 3 חדרים ודירות פנטהאוז. כל דירה תכלול גם חניה ומחסן פרטי. על פי הערכות, מחיר דירות 3 חדרים, בשטח של כ־75 מ"ר, יעמוד על כ־1.55 מיליון שקל (המשקפים עלות של 20 אלף שקל למ"ר); דירות פנטהאוז בשטח של 110 מ"ר עם תוספת של 45 מ"ר שטח גג יימכרו תמורת כ־2.5 מיליון שקל.

 

ל"כלכליסט" נודע כי בימים אלה מנהלים אפרת ואנגלשטיין משא ומתן לרכישת עוד שני מגרשים בשכונת מונטיפיורי. בשנים האחרונות נהנתה השכונה מתנופת פיתוח, שהחלה עם הגעתם של אמנים שהסבו חלק ממבני המשרדים והתעשייה לדירות לופטים, והמשיכה עם הריסת חלק מהבתים הישנים והקמת מבני מגורים חדשים ופיתוח תשתיות.

 

במקביל צמח מספרם של גני הילדים, בתי הקפה והברים. בשנתיים האחרונות עלו מחירי הדירות והשכירות בשכונה בעשרות אחוזים, ובחצי השנה האחרונה לבדה נרשמה עלייה של כ־20% במחיר דירות חדשות ויד שנייה. על פי הערכות, פיתוח השכונה יואץ בשנים הקרובות בעקבות בניית מתחמי המגורים והמסחר של שכונת שרונה ומתחם השוק הסיטונאי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x