$
נדל

בתוך שבוע: שני שליש מהדירות בפרויקט אסותא נמכרו בכחצי מיליארד שקל

מחירי יחידות הדיור בפרוייקט של קבוצת הרכישה "העיר החדשה" מתחילים בכ-2.2 מליון שקל המשקפים מחיר של כ-26,000 שקל למ"ר, מחיר הנמוך בכ-25% ממחירי השוק

כתב כלכליסט 13:2418.01.10

קבוצת "העיר החדשה" בראשות דרור הלוי ורביב צולר הודיעה היום כי בתוך שבוע אחד מתחילת שיווקו של פרוייקט אסותא באוהאוס וילג' נמכרו כשני שליש מהפרויקט. היקף המכירות עומד על כ-500 מליון שקל.

 

"מתחם אסותא", בשטח של 8.5 דונם, נחשב למתחם היוקרתי והמבוקש ביותר בת"א. המתחם

ממוקם בלב הצפון הישן וסמוך מאוד למתחם בזל. הפרויקט, בהיקף של 155 יחידות דיור ושטחי רווחה בלבד, ללא מסחר או משרדים, כולל צמד מגדלים בגובה 26 קומות ושני מבני באוהאוס היסטוריים בני 2-3 קומות המיועדים לשימור ואשר הוסבו למגורים.

 

מחירי יחידות הדיור בפרוייקט מתחילים בכ-2.2 מליון שקל המשקפים מחיר של כ-26,000 שקל למ"ר, מחיר הנמוך בכ-25% ממחירי השוק.

 

בקבוצה מציינים כי בין הטרנדים הבולטים של השבוע הראשון לשיווק היה מעבר של אוכלוסייה חזקה מיישובים כגון סביון, הרצליה פיתוח וכפר שמריהו לדירות גדולות ויקרות בפרוייקט. טרנד נוסף הוא של רכישת כל יחידות הדיור בקומה ואיחודן ליחידת דיור אחת בשטח מאות מטרים. כתוצאה מכך החליטה הקבוצה להגדיל את מספר הקומות השלמות האפשריות לרכישה. במקום התכנון המוקדם של פנטהאוזים מהקומה ה-23 בלבד, הקבוצה הגדילה את מספר הקומות השלמות אותן מציעה והן יחלו מהקומה ה-18 של המגדלים.

 

עוד עולה כי כל הרוכשים בפרוייקט הם תושבי ישראל ולא תושבי חוץ כלל. מרביתם המכריע עשו זאת למטרת מגורים במקום ולא למטרת השקעה.

 

לקבוצת הרכישה "העיר החדשה" שני פרויקטים נוספים ששיווקם הסתיים בתום שבועות ספורים: הקמת היישוב כפר האורנים ליד מודיעין, בהיקף של כ-300 בתים פרטיים, המאוכלס ע"י יוצאי יחידות קרביות ופרוייקט מגדלי ההיי-טק בת"א, בהיקף של 330 יח"ד. זהו פרוייקט הבנייה הגדול ביותר הנבנה כיום בישראל בכלל ובתחום קבוצות הרכישה בפרט. היקפו נאמד בכ-800 מליון שקל - ההיקף הכספי הגדול ביותר שבוצע ע"י קבוצת רכישה עד כה ואחד מהפרויקטים הגדולים בהיקפם הכספי בישראל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x