$
נדל"ן

ארבוב ופלדמן יבנו 31 קומות במנהטן

אקרו נדל"ן של צחי ארבוב ואילן קפון בשיתוף זיל פלדמן והאחים טייבר רכשה מגרש ב-41 מיליון דולר. התמורה הצפויה - כ-240 מיליון דולר

שי פאוזנר 08:0412.01.10

קריסת שוק הנדל"ן האמריקאי בשנה שעברה ממשיכה להניב הזדמנויות. קבוצה בבעלות חברת אקרו נדל"ן של צחי ארבוב ואילן קפון, חברת HFZ של זיל פלדמן, פולאר השקעות שבשליטתו ואנשי העסקים ישראל ושמוליק טייבר רכשו מגרש בלב מנהטן, בין השדרה החמישית והשישית לרחוב 40, תמורת 41 מיליון דולר.

 

הזכויות במגרש נרכשו מתאגיד פיננסי לאחר שהבעלים הקודמים שלו עמל במשך יותר משלוש שנים על השבחת הנכס והוצאת היתרי הבנייה בו, אך לא עמד בתשלומי ההלוואה לבנק. בסופו של דבר תפס הבנק את הזכויות ופתח בהליכים משפטיים למימוש הנכס.

 

הקבוצה תקים במקום מגדל בן 31 קומות, שיכלול 110 חדרי מלון בשמונה קומות במגדל לצד שתי קומות של מתקני ספא, חדר כושר, טרקלין אירוח ומסעדת שף. מעל דירות המלון ייבנו כ־100 דירות מגורים בשטח כולל של כ־15 אלף מ"ר. המחיר הממוצע הצפוי לדירות הוא כ־15 אלף דולר למ"ר.

 

מהחברות הרוכשות נמסר כי היקף ההשקעה הכספית בפרויקט הוא כ־150 מיליון דולר, וכי הן מצפות שהמכירות בפרויקט יניבו כ־240 מיליון דולר. המגרש כולל גם זכויות לשטח מסחרי של 800 מ"ר וחניון תת־קרקעי. השלמת הבניין צפויה בתוך כשלוש שנים.

 

זו העסקה השנייה שמבצעת אקרו נדל"ן עם שותפיה המקומיים, זיל פלדמן וניר מאיר הניו־יורקים. בחברה אמרו אתמול כי הקשרים של HFZ בשוק הניו־יורקי הביאו את החברות לסגירת עסקה לרכישת זכויות בפרויקט מגורים יוקרתי בלב מנהטן, בשדרה השנייה וברחוב 51, לפני כחודשיים בלבד. מחירי השוק במנהטן נמוכים כיום מהמחירים טרם המשבר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x