שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

ההצגה חייבת להמשך? עבודות שיפוץ הבימה בסכנה

דניה סיבוס התריעה כי תפסיק את העבודות בעקבות דרישות לא חוקיות של עיריית ת"א. תגובת העירייה: "החברה אינה עומדת בתנאים ובלוחות הזמנים"

שי פאוזנר 15:2011.01.10

עיריית תל אביב וחברת דניה סיבוס עלולות להפסיק את ההתקשרות ביניהן בפרויקט שיפוץ מתחם הבימה בתל אביב.

 

בימים האחרונים נועדו נציגי החברה מקבוצת אפריקה ישראלעם בעלי הבימה - העירייה (75%) והמדינה (25%), והתריעו בפניהם כי חלק מהעבודות בפרויקט מבוצעות ללא היתר בנייה. בחברה הדגישו כי בעבר היא קיבלה אישורים לכל הבנייה, אך מאז הוחלט בעירייה על שינויים בפרויקט הדורשים, לדברי אנשי דניה סיבוס, אישורים מיוחדים.

 

בפגישה בין הצדדים מסרו אנשי דניה כי ללא היתרים החברה לא תוכל להמשיך בעבודות. אולם מתגובת העירייה לפניית "כלכליסט" בעניין זה עולה תמונה שונה. בעירייה אמרו כי "דניה סיבוס אינה עומדת בתנאים ובלוחות הזמנים עליהם התחייבה בפני חברת בניין הבימה, על אף דרישות חוזרות ונשנות להשלים את העבודות על פי לוח הזמנים שנקבע".

בעירייה הציגו דוגמה לפיה באתר עובדים כ־31 פועלים, במקום 150 כנדרש. בדניה סיבוס התעקשו כי בפרויקט מועסקים 150 עובדים.

 

עוד מסרו בעיריית תל אביב כי החברה "משמיעה טענות שווא במקום להתרכז במילוי מחוייבותה". בדניה סיבוס אמרו היום כי עדיף היה לו העירייה היתה שולחת את ההיתרים במקום לפעול דרך העיתונות נגדה.

 

מקורבים לפרויקט העריכו כי למרות התוכנית להוצאה כוללת של 31 מיליון שקל, זינקו התוכניות שנדרשת החברה לבצע לכ־90 מיליון שקל לפחות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x