שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

ג'י גרופ ורבדים מארגנות קבוצת רכישה במזרח נתניה

בתכנון - בניין בן 15 קומות ובו 53 דירות של 5 חדרים בשטח של 127 מ"ר. המחירים צפויים לנוע סביב 1.13 מיליון שקל לדירה

שי פאוזנר 11:2314.12.09

קבוצת הנדל"ן ג'י גרופ (G GROUP) שבבעלות גיא בלושינסקי, חוברת בימים אלה לחברת הניהול והפיקוח רבדים בניהולו של רו"ח עופר כספי, בארגון קבוצת רכישה לפרויקט מגורים בקרית השרון בנתניה.

 

שטח הקרקע שעליו קיבלו המארגנים אופציה לרכישה הינו של כ-2.3 דונם. האופציה עומדת על סכום של 24 מיליון שקל המשקף מחיר ממוצע של 400 אלף שקל ליחידת קרקע (המחיר שישלם כל בעל דירה על חלקו היחסי במתחם).

 

הקבוצה מדווחת כי הפרויקט הינו בניין בן 15 קומות, שבו ייבנו 53 יחידות דיור, הממוקם מול שמורת הסרג'נטים. כל הדירות יהיו דירות 5 חדרים בשטח של 127 מ"ר.

 

המחירים בפרויקט צפויים לנוע סביב 1.13 מליון שקל. המארגנים מסרו היום כי מתוך 53 הדירות המוצעות בפרויקט נמכרו 20 דירות בתוך 48 שעות מתחילת השיווק. את הפרויקט מלווה עו"ד יצחק (ג'קי) חג'ג' ממשרד חג'ג' אפללו גשרי ושות'.

 

קבוצת ג'י גרופ, המאגדת מספר חברות מתחום הנדל"ן, מארגנת כבר כמה שנים קבוצות רכישה בערים השונות בישראל ובאירופה. בשנה האחרונה השלימה החברה ארגון של מספר קבוצות בשכונת פלורנטין, במתחם נגה ביפו, ברחוב המקור ברמת גן, במתחם כתר ביפו ובכפר גנים בפתח תקווה.

 

נתניה הפכה בחדשים האחרונים למעוז פעילות ער של קבוצות רכישה. הסיבה לעיקר הפעילות היא הנטייה של קבוצות הרכישה לשלם סכומים גדולים יחסית ליזמים על קרקעות שמספרן הולך וקטן באיזור זה.

 

אחד האירועים הבולטים בתחום זה לאחרונה היתה עסקה בה מכרה שיכון ובינוי נדל"ן מקבוצת אריסון 30% ממגרש שלה במתחם עיר ימים בנתניה תמורת 37 מיליון שקל. השטח נמכר לקבוצת רכישה שאורגנה על ידי קרובי משפחה של יצחק תשובה, והקבוצה התארגנה תוך 3.5 חודשים.

 

קבוצת הרכישה נמצאת כעת בשלב הגשת התוכניות להיתרים וככל הנראה תצא לבנייה תוך מספר חודשים. מיקום המגרש הוא בצפון שכונת עיר ימים בסמיכות לשכונת האירוסים, ובמקום ייבנו 68 דירות שיכללו דירות 5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. את הפרויקט תכנן האדריכל אילן פיבקו, עו"ד הקבוצה הוא עו"ד אמיר חן ואת הקבוצה מלווה בנק דיסקונט למשכנתאות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x