שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

רילטי אקזקיוטיב מארגנת קבוצת רכישה ברחוב בן יהודה בתל אביב

החברה חתמה עם בעלי הקרקע במקום על הסכם אופציה העומד על כ-15.5 מיליון שקל לרכישת הקרקע והבניין הישן שעומד עלייה. הפרויקט עתיד לכלול ארבע קומות עם תמהיל דירות של 3 חדרים בשטח של בין 72 ל-80 מ"ר ובדופלקסים בשטח של בין 110 ל-127 מ"ר

אורי חודי 16:3913.12.09

מתארגנת קבוצת רכישה מול בית אל-על בתל אביב. את הקבוצה, המתגבשת הימים אלו לבניית פרויקט מגורים בן 15 דירות מארגנת רשת התיווך רילטי אקזקיוטיב. החברה חתמה עם בעלי הקרקע במקום על הסכם אופציה העומד על כ-15.5 מיליון שקל לרכישת הקרקע והבניין הישן שעומד עלייה.

 

הפרויקט

אותו מתעתדת קבוצת הרכישה לבנות ממוקם ברחוב בן יהודה מספר 36 ועתיד לכלול ארבע קומות עם תמהיל דירות של 3 חדרים בשטח של בין 72 ל-80 מ"ר ובדופלקסים בשטח של בין 110 ל-127 מ"ר. על פי אומדן המארגנים, המחיר המשוער של הדירות הקטנות בפרויקט עתיד להיות החל מ-1.295 מיליון שקל, והמחיר המשוער של דירות הדו-פלקס יעמוד על החל מ-2.33 מיליון שקל. את הפרויקט מלווה משרד עו"ד נשיץ ברנדס, ועד כה הצטרפו תשעה חברים לקבוצת הרכישה.

 

נכון להיום ניצב במקום בניין מגורים בן שתי קומות עם חזית מסחרית, על מגרש בגודל של כ-520 מ"ר. החברה חתמה כאמור על הסכם אופציה לרכישת המגרש מחברה פרטית וכעת היא מגבשת את קבוצת הרכישה.

 

זו איננה קבוצת הרכישה הראשונה אותה מארגנת רילטי אקזקיוטיב, כאשר בשנה האחרונה אורגנו על ידה שבע קבוצות רכישה שונות בתל אביב, רמת גן, יפו וראשון לציון, כולם נמצאים היום בשלבי קבלת היתר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x