שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

קבוצת חבס מכרה את בניין המשרדים בפרויקט רוטשילד 1 בכ-58 מיליון שקל

הקבוצה תטפל בהשכרת המבנה עבור הקונה. מנכ"ל קבוצת חבס: הכוונה לחתום עם לקוח גדול שישכור המבנה כולו, או לחילופין נבחנת התקשרות עם 2-3 שוכרים לכל היותר

אורי חודי 10:5406.12.09

קבוצת חבס מכרה את מבנה המסחר והמשרדים הצמוד לפרויקט המגורים רוטשילד 1 בתל אביב למשקיע ישראלי פרטי בכ-58 מיליון שקל. חבס תהיה זו שתטפל בהשכרת המבנה. מדובר בבניין המשתרע על פני שטח של כ-3,000 מ"ר ברוטו וכולל קומת קרקע למסחר בשטח ברוטו של כ-650 מ"ר ו-3 קומות משרדים בשטח ברוטו של כ-790 מ"ר כל אחת. בנוסף, כולל המבנה גם חניון תת קרקעי עם עשרות מקומות חנייה. 

 

מקבוצת חבס נמסר כי דמי השכירות במקום עתידים לנוע החל מכ-105 שקל למ"ר בעבור שטחי המשרדים ועד כ-270 שקל למ"ר בעבור שטחי המסחר.

 

אייל רגב, מנכ"ל הקבוצה סיפר כי: "בנין המסחר והמשרדים הסמוך לפרויקט רוטשילד 1, ממוקם בלב ליבו של מרכז העסקים והכלכלה של תל אביב. לאור היותו חלק מפרויקט רוטשילד 1, בחרנו לטפל בניהול שכירויות המבנה שכן פרופיל הלקוח הוא מרכיב מהותי עבורנו, בדומה לפרויקטים המובילים שהקימה קבוצת חבס בשנים האחרונות. מגיעות אלינו פניות רבות, ובימים אלה אנו עוסקים בבחינת לקוח ראוי. הכוונה לחתום עם לקוח גדול שישכור המבנה כולו, לחילופין נבחנת התקשרות עם 2-3 שוכרים לכל היותר".

 

פרויקט "שדרות רוטשילד 1" מתנשא לגובה של 32 קומות וכולל 40 דירות מגורים. עד כה נמכרו במגדל דירות בהיקף כספי העומד על כ-700 מיליון שקל. נכון להיום נותרה במגדל כולו רק דירה אחת למכירה - דירת פנטהאוז המשתרעת על כ-1480 מ"ר ברוטו. השלמת הקמתו של הפרויקט מתוכננת לאמצע שנת 2010.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x