שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

אקרו נדל"ן וקבוצת חג'ג' רכשו שטח במגדלי תל אביב תמורת 95 מיליון שקל

מדובר בקבוצת רכישה שארגנו שתי החברות המתעתדות לבנות במקום מגדל בן 32 קומות ו-112 יחידות דיור. את הקרקע רכשו מחברת מבני תעשייה של אליעזר פישמן

אורי חודי 08:3002.12.09

המולת קבוצות הרכישה ממשיכה בשיא המרץ. אקרו נדל"ן, הנמצאת בבעלות היזמים צחי ארבוב ואילן קפון, וקבוצת חג'ג', בבעלותם של יצחק ועידו חג'ג', מימשו את הסכם האופציה לרכישת קרקע במתחם נחלת יצחק בתל אביב תמורת 95 מיליון שקל. את השטח, שנרכש על ידי קבוצת רכישה שארגנו החברות, מכרה

חברת 'מבני תעשיה' בבעלותו של אליעזר פישמן.

 

במקום מתעתדת הקבוצה לבנות מגדל בן 32 קומות ו-112 דירות. המגדל החדש יצטרף לשניים הקיימים בפרויקט "מגדלי תל אביב". מהחברות נמסר כי ההיקף הכולל של עסקאות המכירה, נאמד ביותר מ-250 מיליון שקלים. את קבוצת הרכישה גיבשו החברות תוך חודשיים.

 

המגדל המתוכנן יכלול דירות 4 חדרים בגודל של 100 מ"ר שעל פי אומדן המחיר לקבוצת הרכישה עלותן תעמוד על החל מ-1.55 מיליון שקל, דירות 5 חדרים, 120 מ"ר עם 12 מ"ר מרפסת בעלות של החל מ-1.85 מיליון שקל. עוד נמסר מהחברות כי בקומות הגבוהות של המגדל, החל מקומה 20 והלאה, ייבנו דירות בנות 5 חדרים בגודל של 120 מ"ר עם 12 מ"ר מרפסת בעלות של כ-2 מיליון שקל. במגדל נמכרו גם ארבעה פנטהאוזים בגודל ממוצע של כ-250 מ"ר כל אחד, בעלות של כ-5.5 מיליון שקל.

 

מהחברות נמסר כי: "הליך הרישוי נמצא בשלבים מתקדמים ותוכניות הבניה עבור שני המגדלים כבר הוגשו לעיריית תל אביב. לאור ההצלחה בבניין המזרחי והביקושים הגבוהים, שוקלת חברת אקרו נדל"ן לקבל את האופציה שהוקנתה לה בהסכם העקרונות המקורי ולהתחיל בשיווק המגדל המערבי בפרויקט, אשר יהווה המגדל הרביעי והאחרון שישלים את הפרויקט.

 

על פי הסכם האופציה שנחתם עם מבני תעשייה, לקבוצת חג'ג' ולאקרו נדל"ן ניתנה תקופה בת 90 יום לרכישת המקרקעין של המגדל הראשון המזרחי תמורת 95 מיליון שקל, אופצייה שכאמור מומשה היום, ותקופה של שלושה חודשים נוספים לרכישת המגדל השני, המערבי, תמורת 110 מיליון שקל. גם המגדל השני, שאותו החלו החברות לשווק היום, יתנשא לגובה של 34 קומות ויכלול 120 דירות מגורים, בשילוב של דירות 4 ו- 5 חדרים.

 

בקבוצת חג'ג' מספרים כי: "כחלק מפרויקט מגדלי תל אביב השלימה בעבר מבני תעשייה את בניית מרתפי הפרויקט, וכן שתי קומות מעל הקרקע, באופן שהבנייה עתידה להימשך משלב זה – דבר שאמור לקצר את תקופת הבנייה לשנתיים בלבד".

 

קבוצות חג'ג' ואקרו יוצגו בעסקה על ידי עוה"ד יצחק חג'ג', נדב אברמוביץ וליעד אלמוג ממשרד HBW&CO ואילו מבני תעשיה על ידי עוה"ד שמואל לכנר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x