$
נדל

בלעדי לכלכליסט: קבוצה שמוביל רמי צור תבנה בשכונת בורוכוב

צור יזמות תקים בניין בן שמונה יחידות דיור שמחיריהן ינועו בין 1.78 ל־2.3 מיליון שקל לדירה

אורי חודי 14:4509.11.09

חברת צור יזמות והשקעות שבבעלות רו"ח רמי צור מארגנת קבוצת רכישה להקמת בניין בן ארבע קומות בגבעתיים - כך נודע ל"כלכליסט".

 

מדובר בבניין שעתיד לכלול שמונה יחידות דיור על מגרש של כ־2 דונמים ברחוב השניים בשכונת בורוכוב בעיר. מארגן הקבוצה חתם על הסכם אופציה עם חברה

פרטית שהיא בעלת הקרקע, לפי מחיר של 13 מיליון שקל.

 

רואה החשבון רמי צור שימש ב־12 השנים האחרונות בתפקידי ניהול כספים בחברות ציבוריות בתחום הנדל"ן - ד.רוטשטיין ואדריאל אחזקות שאותה אף הוביל להנפקה בבורסה בשנת 2006.

 

"לפרויקט בגבעתיים כבר קיים היתר בנייה, ומיד עם סיום איסוף קבוצת הרוכשים תחתום הקבוצה על הסכם בנייה פאושלי (הסכם שנחתם עם הקבלן המבצע על תשלום קבוע שאי אפשר לחרוג ממנו עד סיום הבנייה - א"ח)", אמר צור ל"כלכליסט".

 

עוד סיפר צור כי עלות הבנייה הכוללת של הפרויקט מוערכת ב־5.5 מיליון שקל, והאומדן למחירי הדירות נע בין 1.78 מיליון שקל לדירות 4 חדרים ל־2.3 מיליון שקל לדירת גן. בפרויקט מתוכננות להיבנות דירות בנות 4 ו־5 חדרים, דירת גן ופנטהאוז. המחירים משקפים סדר גודל של כ־18 אלף שקל למ"ר. לפני תשעה חודשים סיים צור לארגן קבוצה לבניית 30 יחידות דיור במתחם ח־300 בחולון.

 

מדובר בבניין בן שמונה קומות שעתיד לכלול דירות 5 ו־6 חדרים, מיני־פנטהאוז ופנטהאוזים, חניון תת־קרקעי ומחסנים. "הפרויקט נמצא עכשיו בבנייה והרוכשים עתידים לקבל את הדירות בעוד כ־15 חודשים", אמר צור. "אומדן מחירי הדירות לחברי הקבוצה היה 1.25 מיליון שקל לדירת 5 חדרים ו־1.55 מיליון שקל לדירות מיני־פנטהאוז".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x