$
נדל"ן

בלעדי: קבוצת רכישה ראשונה לבניין יוקרה בשוק הפשפשים

את הקבוצה מקימה חברת טי.ג'י.איי בשותפות עם אייזנברג גרופ. מדובר בבניין של 6 קומות שיכלול גם מיני פנטהאוזים

שי פאוזנר 08:1230.07.09

חברת הנדל"ן טי.ג'י.איי של יוסי טוביהו מקימה בשותפות עם אייזנברג גרופ של איש הנדל"ן שמעון אייזנברג גוף לארגון קבוצת רכישה שתרכוש קרקע לבניית פרויקט מגורי יוקרה בן שש קומות ברחוב בית אשל 17 במתחם שוק הפשפשים ביפו, כך נודע ל"כלכליסט".

 

מדובר בקבוצת רכישה ראשונה במתחם שעובר כיום שיפוץ מקיף ושבו מתוכננים לקום פרויקטים נוספים בתחום מגורי היוקרה על ידי יזמים שונים. בבניין בן שש הקומות ייבנו 24 יחידות דיור בהן שני מיני־פנטאוזים בני 100 מ"ר עם מרפסות ענק של 90 מ"ר לכל אחד, שתי דירות גן בנות 100 מ"ר עם גינה של 90 מ"ר לכל אחת ו־20 דירות בנות3 חדרים של 100 מ"ר עם מרפסות של 12 מ"ר לכל אחת.

 

הדמיית הבניין לאחר השיפוץ
 
המארגנים אישרו את הידיעה ומסרו כי החלה ההרשמה המוקדמת וכי שיווק הדירות בפועל יחל בשבוע הבא. תומר ברנס, מנהל השיווק של הקבוצה, העריך כי מחירי הדירות הממוצעים בפרויקט יהיו כ־1.22 מיליון שקל וכי מחיר ממוצע למ"ר בנוי בפרויקט יעמוד על 12,750 שקל. לדבריו, מדובר במחיר הנמוך בכ־29% ממחירי השוק של דירות מקבלן באזור זה.

 

חברת טי.ג'י.איי השקעות נדל"ן מתמחה באיתור ושיווק של נכסי נדל“ן מניבים בארץ וברחבי העולם. לאחרונה, כפי שנחשף ב"כלכליסט", השיקה החברה חלק ראשון בקומפלקס תיירות יוקרתי באי קו סמוי בתאילנד.

 

הקבוצה שמוביל טוביהו מונה עשרות משקיעים מישראל ומשקיעה בפרויקט כ־120 מיליון שקל. ברנס סיפר אתמול כי בתקופה הקרובה החברה מתכננת להגדיל משמעותית את היקף פעילותה בתחום קבוצות הרכישה בישראל, ובין השאר היא בוחנת הקמת קבוצת רכישה ל־95 יחידות דיור ברמת גן.

 

אייזנברג, מבעלי רשת התיווך רילטי אקזקיוטיב, פועל בשנים האחרונות בנפרד מרשת התיווך בתחום ארגון קבוצות הרכישה. עד כה עמד עד היום מאחורי התארגנויות של 12 קבוצות רכישה באיזור המרכז.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x