$
נדל"ן

קבוצת חג'ג' תתחרה על מגרש במתחם מגדלי נאמן בצפון תל אביב

האחים חג'ג' בשיתוף עם "אקרו נדל"ן" שבבעלות איש העסקים צחי ארבוב ניגשו למכרז של מינהל מקרקעי ישראל להקמת מגדל בן 11 קומות. המכרז צפוי להסגר ביום ראשון הקרוב

דותן לוי 12:5307.07.09
האחים עידו חג'ג' ועו"ד יצחק חג'ג', בשיתוף עם "אקרו נדל"ן" שבבעלות איש העסקים צחי ארבוב ניגשו למכרז של מינהל מקרקעי ישראל במתחם מגדלי נאמן בתל אביב, המיועד להקמת מגדל בן 11 קומות. מדובר במגרש בן 4 דונם הסמוך למגדלי נאמן הקיימים של חברת אזורים. הקרקע מאפשרת הקמה של 3 בניינים,
אך בשלב זה הוצע למכרז רק שליש מהחלקה המאפשרת הקמה של בניין אחד בן 31 יחידות דיור סך הכל. בסמוך למגרש נמצאת קרקע נוספת בבעלות פרטית ובכוונת הקבוצה, במידה ותזכה, לאתר את רוכשי הקרקע ולרכוש אותה. במידה ויצליחו יתווספו לבניין 10 יחידות דיור.

 

במתחם מגדלי נאמן מתוכננים סך הכל כ-9 בניינים, עד כה הקימה חברת אזורים 4 בניינים ותחל בקרוב בבניית הבניין החמישי. את הקרקע לבניין השישי שנמצא כעת לפני היתרי בניה רכשה לפני כשנתיים וחצי קבוצת חג'ג' בשיתוף פעולה נוסף עם אקרו נדל"ן בתמורה ל-13.4 מיליון דולר.

 

לדברי עו"ד חג'ג' מדובר במכרז מסובך ונדיר שהמינהל הוציא, בו ניתן לנצל רק חלק מחטיבת הקרקע. המורכבות מתבטאת בכך שכרגע לא ניתן לתכנן את הבניין וכל בניה במקום תהיה מתואמת עם מגדלי נאמן הקיימים של חברת אזורים.

 

המכרז צפוי להסגר ביום ראשון הקרוב, ולדברי חג'ג' במידה והקבוצה תזכה במכרז בכוונתה לבנות דירות 5 חדרים גדולות בשטח של 130-140 מ"ר. להערכתו המחירים יהיו דומים לאלו שמאפיינים את הבניינים הסמוכים – 700-800 אלף דולר לדירה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x