$
נדל"ן

ישראלים הקימו מלון יוקרה בתאילנד

קבוצת משקיעים שמוביל יוסי טוביהו, בעליה של חברת TGI, בונה 230 חדרי מלון בשלושה מלונות יוקרה בשטח בנוי של 10,000 מ"ר

אורי חודי 08:4401.07.09

קבוצת משקיעים ישראלים שמובילה חברת ההשקעות בנדל"ן הישראלית TGI של יוסי טוביהו, השיקה לאחרונה חלק ראשון בקומפלקס תיירות יוקרתי באי קוסאמוי הסמוך לתאילנד. הקבוצה, שמונה עשרות משקיעים מישראל, משקיעה בפרויקט כ־120 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

 

ב־TGI, המתמחה בייצוג קבוצות רכישה בעסקאות נדל"ן בחו"ל ובניהול נכסים, אישרו את הדברים ומסרו כי מדובר בקומפלקס הפועל תחת השם המסחרי "KC Hotels", ומורכב משלושה בתי מלון ברמת דירוג התיירות הגבוהה ביותר באי.

 

מלון ההר בקוסאמוי. שטח של 6,000 מ"ר של סוויטות וחדרי יוקרה מלון ההר בקוסאמוי. שטח של 6,000 מ"ר של סוויטות וחדרי יוקרה

 

המלון הראשון, מלון ההר שמו, כולל 87 חדרים על שטח בנוי של 6,000 מ"ר ומשתרע על שטח קרקע של 5 דונם במרחק של כ־200 מטרים בלבד מקו החוף של האי. היצע חדרי המלון כולל 43 חדרי דה־לקס, 26 חדרים ברמת לקצ'ורי (Luxury) ו־18 סוויטות. בכל החדרים ג'קוזי זוגי מפואר. השטחים הציבוריים במלון כוללים בריכות שחייה, מפלי מים, ספא מפואר, חדר כושר, חדר יינות וסיגרים, בריכת ילדים מיוחדת, מסעדה, בר ועוד.

 

על פי אנשי TGI, המלון השני הוא מלון וילות הכולל 16 יחידות נופש מעץ הבנויות על בריכה פרטית, בשטח בנוי כולל של כ־1,000 מ"ר בקו ראשון לים. עשר מהווילות הן בדירוג פרימיום, ארבע בדירוג דה־לקס ושתיים בדירוג נשיאותי. לכל הווילות בריכות שחייה, מפלי מים ובריכות ילדים פרטיות.

 

המלון השלישי הוא מלון חוף שנמצא בהקמה בימים אלה על ידי הקבוצה, ועתיד לכלול מבנה מרכזי של מלון בוטיק בן 42 חדרי יוקרה ושמונה וילות בשטח כולל של כ־3,000 מ"ר בנוי על מגרש של כ־4 דונם. המלון יציע שירותי בר, מסעדה, ספא, בריכות שחייה ובריכות ילדים, חדר כושר ועוד.

 

אבי חגי, מנהל הפרויקט, הסביר כי הקומפלקס נחנך הוא אמנם שיא משבר כלכלי עולמי, אך כי הקבוצה מאמינה שתאילנד היתה ותהיה תמיד יעד תיירות אטרקטיבי לתיירים מכל העולם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x