שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

פרסום ראשון: אפריקה ישראל תבצע פרויקט פינוי בינוי במתחם לביא בגבעתיים

מדובר במתחם הנמצא בצפון מזרח העיר וכולל 70 יחידות דיור. על פי התוכניות במקום תתאפשר בנייתן של כ-225 דירות במסגרת פרויקט פינוי בינוי

אורי חודי 16:0030.06.09

אפריקה ישראל מגורים בשליטתו של לב לבייב תבצע פרויקט פינוי בינוי במתחם לביא בגבעתיים. שטח התוכנית משתרע על פני 10 דונם הגובל מצפון וממזרח ברחוב לביא, ממערב לדרך בן גוריון ומדרום ברחוב צל הגבעה.בדיון שנערך אתמול נתנה הועדה המחוזית במחוז תל אביב אישור עקרוני לפרויקט.

 

במתחם
שנבנה עוד בשנות השלושים של המאה הקודמת נבנו 70 דירות בנות 2 חדרים כל אחת בשטח ממוצע של 50 מ"ר. התכנית המוצעת כוללת כ-225 דירות בגודל ממוצע של כ-115 מ"ר בשני מבנים במקום 70 הדירות הקיימות. ל"כלכליסט" נודע כי שם הפרויקט עתיד להיות סביוני הלביא.

 

"במסגרת הפרויקט עתידים להיבנות שני מגדלי מגורים בני 29 קומות כל אחד", מספרים אדריכלי הפרויקט, סימונה בר שגיא ומשה ורשבסקי, כי "בנוסף, מתוכננות להיבנות 4 קומות חנייה שיכללו כ-500 חניות לשימוש הדיירים, כאשר כ-50 מהן יוקצו לשימוש של הציבור הרחב. שני הבניינים עתידים להיבנות על שטח של כדונם וחצי ושאר שטח המגרש מיועד להיות פארק ירוק. בנוסף ייבנה במקום גם מבנה ציבור".

 

מאפריקה ישראל מגורים נמסר כי "החברה רואה בפרויקטי פינוי בינוי יעד אסטרטגי לפעילות בשנים הבאות ולפיכך בוחנת פרויקטים רבים בתחום".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x