שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

המועצה האזורית משגב משווקת 57 מגרשים ביישובים אבטליון ומכמנים

מדובר במגרשים המשתרעים על שטח של חצי דונם כל אחד; מחירו של כל מגרש בתוספת תשתיות ופיתוח עומד על כ-300 אלף שקל

אורי חודי 19:3224.05.09
בימים אלו החלה החברה הכלכלית של משגב לשווק שתי הרחבות חדשות ביישובים אבטליון ומכמנים - 22 מגרשים באבטליון ו-35 מגרשים במכמנים.

 

בשני היישובים מדובר במגרשים המשתרעים על שטח של חצי דונם כל אחד. מחירו של כל מגרש בתוספת תשתיות ופיתוח עומד על כ-300 אלף שקל. הרוכשים

המגרשים יוכלו לבנות בעצמם בית על השטח. באבטליון קיימת גם אפשרות לבניית בית טרומי על הקרקע באמצעות החברה הכלכלית.

 

כדי לקדם את שיווק המגרשים מקיימת המועצה האזורית משגב פעילות הסברתית למעוניינים ברכישת קרקע במקום: "הימים הפתוחים מתקיימים במסגרת קמפיין קליטה נרחב במימון המועצה, בסיוע ההסתדרות הציונית, והרשות לפיתוח הגליל", מספרים במועצה, "והם חלק מתוכנית שיווק כוללת של המועצה לקידום הקליטה ביישובים, ברוח של מפגש והיכרות עם הקהילה והתושבים הותיקים".

 

אבטליון, יישוב קהילתי שהוקם ב-1986, ממוקם על רכס הרי יודפת בגובה של 450 מטר מעל פני הים, ומרוחק כ-25 דקות נסיעה מכרמיאל. בישוב כ-70 משפחות וכ-130 ילדים עד גיל 18. מספר המשפחות המתוכנן ביישוב בפיתוח סופי עומד על 200.

 

מכמנים הוא יישוב קהילתי בגליל התחתון שהוקם ב-1980. היישוב ממוקם על הרכס המערבי של הר כמון, בגובה 580 מטר מעל פני הים ונמצא כ-7 דקות נסיעה מכרמיאל. ביישוב מתגוררות היום כ-60 משפחות ומתוכם כ-160 ילדים עד גיל 18. מספר משפחות מתוכנן ביישוב בפיתוח סופי עומד על 150.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x