$
מסחרי

עשו עסקה - מסחרי

197 שקל למ"ר לחודש - זה הסכום שמשלמת רשת טרולוקו (דיזל) לשכירת חנות של 47 מ"ר בקניון לב חדרה. ההסכם נחתם לשלוש שנים

כתב כלכליסט 08:3920.05.09

יבנה: קבוצת רמטופ, יבואנית מכונות קפה, אספרסו וגלידות של המותגים גאג'יה ופריגומט ונעלי ד"ר קומפורט הרפואיות, שכרה מבנה בשטח של 1,500 מ"ר במרכז המסחרי מול הצומת, בדמי שכירות של 40 שקל למ"ר לחודש. ההסכם

נחתם לתשע שנים.

 

צורן: בית מרקחת פרטי שכר חנות בשטח של 180

מ"ר במרכז המסחרי ביישוב, בדמי שכירות של 50 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לתשע שנים עם אופציית הארכה לשלוש תקופות בנות שלוש שנים.

 

נתיבות: רשת ארופלקס, המתמחה במערכות שינה מתקדמות, שכרה חנות בשטח של 150 מ"ר בגלובוס סנטר, בדמי שכירות של 17 דולר למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשלוש שנים עם אופציה לחמש שנים נוספות.

 

חדרה: רשת האופנה היינס שכרה חנות בשטח של 80 מ"ר לפתיחת סניף בקניון לב חדרה, בדמי שכירות של 290 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשלוש שנים עם אופציית הארכה לשתי תקופות בנות שלוש שנים.

 

חדרה: רשת נעלי גזית שכרה חנות בשטח של 43 מ"ר לפתיחת סניף בקניון לב חדרה, בדמי שכירות של 170 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשלוש שנים עם אופציית הארכה לשתי תקופות בנות שלוש שנים.

 

חדרה: רשת נעלי זאמש שכרה חנות בשטח של 63 מ"ר לפתיחת סניף בקניון לב חדרה, בדמי שכירות של 205 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשלוש שנים עם אופציית הארכה לשתי תקופות בנות שלוש שנים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x