נדל"ן

האחים עופר השיקו חניון על גג קניון רננים

מדובר בחניון ענק בו הושקעו 42 מיליון שקל והוא מספק 700 מקומות חניה נוספים ל-2,000 שהוצעו עד כה לבאי הקניון

שי פאוזנר 12:1120.04.09

קניון רננים שבבעלות קבוצת מליסרון שבשליטת חברת אחים עופר נדל"ן, השלים את הקמת פרויקט החנייה הגרנדיוזי שלו דווקא בשיאו של המשבר הכלכלי. החברה פתחה הבוקר (ב') את החניון לציבור הרחב בקניון. בפרויקט הושקעו 42 מיליון שקל. החניון, ששטחו 24 אלף מ"ר, הוקם על גג קניון רננים

והוא מונה חמש קומות. דודו שגיא, מנכ"ל הקניון מסר, כי החניון החדש שמאפשר חניה בחינם, מספק 700 מקומות חניה נוספים ל-2,000 מקומות חנייה שהוצעו עד כה לבאי הקניון. בין השאר, כולל הפרויקט רמפות לשימוש מסחרי, חניות נכים ומבני תאורה מעוצבים.

 

הפרויקט הינו חלק מסדרת השקעות שביצעה מליסרון שבשליטת משפחת יולי ואייל עופר בתקופה האחרונה בתחום הקניונים, שהבולטת בהן היא עסקת רכישת קניון רמת אביב בתל אביב וקניון סביונים ביהוד מקבוצת אפריקה ישראל שבשליטת לב לבייב ורכישת השליטה בקניון חוצות המפרץ החיפאי. מליסרון תשלם כ-200 מיליון שקל עבור קניון רמת אביב ו-193 מיליון שקל על קניון סביונים. בעיסקה בחיפה רכשה מליסרון יחד עם אשטרום 33% מהקניון תמורת 30.6 מיליון שקל.

 

קניון רננים הינו הקניון בעל השטח הגדול בישראל, בן 41 מ"ר עם 190 חנויות המאוכלוסות במלואן. החברה מדווחת היום, כי תנועת המבקרים בקניון רננים היא של כ-24 אלף איש ביום.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x