• תפריט
נדל"ן

קבוצת רכישה של בסר תקים את המגדל הגבוה בהוד השרון

המגדל, בן 23 קומות, יוקם על קרקע שתירכש מקרן פייר. לדברי נחשון קיוויתי, מבעלי חברת בסר, המחיר שתציע הקבוצה יהיה נמוך בכ־25% לעומת דירות דומות באזור

דותן לוי 21:2708.03.09

חברת בסר שבבעלות נחשון קיוויתי וקלמן סופרין מארגנת בימים אלה קבוצת רכישה להקמת המגדל הגבוה בהוד השרון, שיכלול 23 קומות. המגדל, שיוקם בהשקעה של 120 מיליון שקל, ייבנה על קרקע שתרכוש הקבוצה מקרן פייר של שלמה גרופמן וזלמן שובל. לאחרונה פורסם כי קרן פייר העמידה למכירה את הקרקע

בהוד השרון, המשתרעת על 2.5 דונם, בתמורה ל־38 מיליון שקל.

 

למגרש שממוקם על רחוב התלמיד בסמוך לדרך רמתיים, הרחוב הראשי של הוד השרון, יש תב"ע מאושרת, ולאחר רכישת הקרקע יוגשו ההיתרים למתחם. להערכת החברה מרגע קבלת ההיתרים אכלוס הבניין יתאפשר בתוך שנתיים.

 

המגדל יכלול 81 יחידות דיור בנות 4-5 חדרים. לדברי קיוויתי, המחיר שתציע הקבוצה יהיה נמוך בכ־25% בהשוואה לדירות דומות באזור. מחיר דירת 4 חדרים בשטח של 135 מ"ר ברוטו יהיה החל מ־1.05 מיליון שקל, מחיר דירת 5 חדרים בשטח של 147 מ"ר - החל מ־1.3 מיליון שקל. זאת בעוד דירה דומה באזור זה נמכרת בתמורה ל־1.6 מיליון שקל, לדבריו. נוסף על כך, מחירה של דירת הפנטהאוז נאמד ב־2 מיליון שקל.

 

קבוצת הרכישה החדשה אינה פונה לחתך אוכלוסייה מסוים, וההערכות הן שעיקר הרוכשים יהיו משפרי דיור וזוגות צעירים תושבי האזור: הוד השרון, רעננה וכפר סבא. לדברי קיוויתי, לאור עליית המחירים ברעננה וכפר סבא הוד השרון הפכה לאלטרנטיבה אטרקטיבית במיוחד.

 

עיריית הוד השרון הציגה לאחרונה תוכנית אב אסטרטגית שתחיה את מרכז העיר ההיסטורי ותשדרג את דרך רמתיים. כחלק מהתוכנית יפותחו שטחים חקלאיים נרחבים שנמצאים בסמיכות, ייבנו בניין עירייה חדש ואולם תרבות, וכן יתווספו שטחי מסחר וחניונים תת־קרקעיים. כמו כן מתוכננת הקמת פארק עירוני ראשי בשטח של כ־100 דונם שיוקם במרכז העיר. לאור זאת, עוד ועוד יזמים מבקשים לרכוש קרקעות למגורים על דרך רמתיים.

 

עבור קיוויתי מדובר בקבוצה ראשונה מחוץ לתל אביב. בימים אלה מתכוננים בבסר למכרז דרום הקריה, שעתיד להתפרסם בעוד כחודש. בכוונת החברה להתמודד במכרז על שני מגדלי מגורים. נוסף על כך, בכוונתה להקים מגדל משרדים בגבול רמת גן־בני ברק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x