שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

פרויקט תמ"א 38 ראשון בירושלים

יוזמת הפרויקט שבשכונת תלפיות בעיר היא חברת פרזות. הפרויקט יכלול חיזוק של המבנה שבדרך בית לחם, הרחבת דירות קיימות והוספת קומות ויחידות דיור, שישמשו כדיור בר-השגה לזוגות צעירים

דותן לוי 17:2423.12.08

חברת פרזות - החברה המשכנת של ירושלים -  יוזמת פרויקט ראשון של תמ"א 38 (חיזוק מבנים לעמידה ברעידות אדמה) בעיר ירושלים. מדובר בהרחבה ושיפוץ של מבנה בן 4 קומות ו-72 יחידות דיור הממוקם בדרך בית לחם שבשכונת תלפיות בדרום העיר. הפרויקט קיבל לאחרונה את אישור הדיירים ועם

אישור התוכניות בוועדה המקומית הוא צפוי לצאת לדרך תוך חודשיים-שלושה ולהסתיים בתוך כשנתיים.

 

התוכנית כוללת הרחבה של דירות קיימות, בהיקף של כ-25 מ"ר ברוטו לכל יחידת דיור, התקנת מעלית לכל כניסה והוספת קומה נוספת למבנה. התוכניות כוללות גם שינויי תב"ע, של קומה נוספת, מעבר לתוכנית תמ"א 38.

 

לדברי מנכ"ל פרזות, גלעד בר-אדון, בכוונתו לפנות לראש העיר, ניר ברקת, כדי שהעירייה תבטל או תפחית את היטלי ההשבחה והאגרה על שינויי התב"ע, על-מנת להוסיף עוד יחידות דיור למבנה שישמשו לדיור בר-השגה. דירות אלה עתידות לשמש למגורי זוגות צעירים ולצורך שיווקן במחירי העלות, תוקם ועדה שתחליט על הדיירים שיזכו לרכוש דירות בפרוייקט, תוך הקפדה על תמהיל נכון, אשר יחזק את אוכלוסיית האזור וישדרג את רמת החיים של הדיירים הקיימים.

 

בר-אדון הוסיף, כי "מאחר שלפרזות אין רווח יזמי, היא תוכל להפנות את רווחי הפרוייקט, בגובה של כמיליון וחצי דולר, לטובת הקהילה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x