שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

גמול רוכשת מתנובה כ-10 דונם בפתח תקווה תמורת 91.4 מיליון שקל

הקרקע ממוקמת בשכונת "אם המושבות", וגמול מתכננת לבנות עליה שכונת מגורים המשולבת עם מתחם מסחר ומשרדים בשטח של כ-24 אלף מ"ר

דותן לוי 11:0126.06.08

חברת גמול נדל"ן, שבשליטת ליאון רקנאטי, מודי קרת ויצחק חממי, רכשה מחברת תנובה קרקע המתפרשת על שטח של כ-10 דונם בשכונת "אם המושבות" בפתח תקווה, תמורת כ-91.4 מיליון שקל.

 

הקרקע ממוקמת בפינת הרחובות גיסין ופיינשטיין. גמול מתכננת לבנות במקום שכונת מגורים המשולבת עם

מתחם מסחר ומשרדים בשטח של כ-24 אלף מ"ר. במרכזה של השכונה יהיה פארק.

 

הקרקע ממוקמת בצמוד למתחם אשר נרכש על ידי גמול בדצמבר 2004, המיועד להקמת 523 יחידות דיור ב-8 בניינים. לדברי יצחק חממי, מנכ"ל החברה האם גמול השקעות, "עסקה זו מהווה המשך יישום האסטרטגיה של הקבוצה בפיתוח פעילות נדל"ן בישראל ובחו"ל. במסגרת זו תשקיע גמול בפרויקטי נדל"ן מניב ובפרויקטים יזמיים למגורים ושאינם למגורים בהיקפים משמעותיים וכן תבצע השקעות בתחומים נלווים לנדל"ן. העסקה הנוכחית לרכישת קרקע לפרוייקט שישלב מגורים משרדים ומסחר באזורי הביקוש בישראל מהווה דוגמא ליכולתה של גמול לזהות הזדמנויות עסקיות בתחום הנדל"ן תוך ניצול יתרונותיה בפרוייקטים מסוג זה".

 

בדצמבר 2007 עברה השליטה בגמול לידי קבוצת רוכשים בראשותו של ליאון רקנאטי, ואשר כוללת גם את מודי קרת (יו"ר החברה), יצחק חממי (מנכ"ל החברה) ואיריס שוורץ. גמול נדל"ן נמצאת בשלבי תכנון ובנייה של כ-2,400 יחידות דיור. בין הפרויקטים ניתן למנות את "בית חשמונאי" בשכונת כרמים, "וילה סקאי" בעיר ימים בנתניה, פרויקט של כ- 523 יח"ד באם המושבות בפתח תקווה ופרויקט של כ-400 יח"ד ביהוד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x