סגור

זרוע ההשקעות של דן רוכשת ב־130 מיליון שקל את בית מגור בת”א

על סמך התב"ע שאושרה לאחרונה, בכוונת חברת דן נדל"ן, זרוע ההשקעות והנדל"ן של קבוצת התחבורה הציבורית, להקים במקום בשכונת אפקה 17 קומות מגורים ובהן 51 דירות, בעלות של כ־230 מיליון שקל, סכום המשקף את עלות הקרקע והבנייה

דן נדל"ן, זרוע ההשקעות והנדל"ן של קבוצת התחבורה הציבורית דן, רוכשת מחברת מגור החזקות את בית מגור בשכונת נאות אפקה בתל אביב תמורת כ־130 מיליון שקל, ותקים עליו בניין מגורים של 17 קומות, כך נודע ל"כלכליסט".
בית מגור הוא מבנה מבטון חשוף בן 3 קומות הכולל כ־2,000 מ"ר שטחי משרדים, וממוקם על מגרש בן כ־1.5 דונם בקרן הרחובות קהילת סלוניקי וקהילת ונציה. המבנה כולל חניון תת־קרקעי ושלוש קומות שפועלים בהן משרדים ומסעדה. המבנה הוקם ב־1978 על ידי מגור החזקות, חברת השקעות פרטית שהוקמה על ידי עודד רונן המנוח, ומנוהלת כיום על ידי בנו רן רונן.

2 צפייה בגלריה
בית מגור בשכונת אפקה תל אביב
בית מגור בשכונת אפקה תל אביב
בית מגור בשכונת אפקה תל אביב
(צילום: מיכל כהן-מינץ )

על סמך התב"ע שאושרה לאחרונה, בכוונת חברת דן נדל"ן להקים מגדל מגורים בן 51 דירות, בעלות מוערכת של כ־230 מיליון שקל, סכום המשקף את עלות הקרקע והבנייה. עוד נמסר כי שיווק הדירות יחל בעוד כשנתיים, בסמוך לקבלת היתר הבנייה.

2 צפייה בגלריה
אופיר קרני מנכ"ל קבוצת דן
אופיר קרני מנכ"ל קבוצת דן
אופיר קרני ,מנכ"ל קבוצת דן
(צילום : יונתן בלום)


את דן נדל"ן ייצג בעסקה משרד עו"ד גורניצקי ושות'. אופיר קרני, מנכ"ל קבוצת דן, אמר לאחר החתימה על העסקה כי הפרויקט מגדיל את היקף הנכסים המניבים של דן, זאת לצד קרקעות רבות שהחברה מחזיקה בערים שונות בישראל ובכוונתה להשביח. עם הפרויקטים הבולטים של החברה נמנים מגדל מגורי היוקרה ארלוזורוב 17 בתל אביב ופרויקט המשרדים LYFE באזור התעסוקה של בני ברק, BBC.