סגור

שתית השלימה רכישת שטח בטירת הכרמל המיועד להקמת פרויקט מסחרי

תוך שנה וחצי השלימה שתית רכישת שטח בטירת הכרמל המיועד להקמת פרויקט מסחרי. התשלום עבור הפרויקט: 40 מיליון שקל

חברת שתית השלימה את רכישתה של קרקע בטירת הכרמל המיועדת להקמת פרויקט רחב היקף של מסחר ומשרדים, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בעסקה שנייה של שתית באותה חטיבת קרקע בתוך תקופה קצרה יחסית של כשנה וחצי. העסקה בוצעה בדרך של רכישת מניות חברה ייעודית בשם פידמונט אנטרפרייז שהחזיקה בקרקע.
הרכישה נעשתה בשתי פעימות, כעת, ב־25.5 מיליון שקל, ולפני כשנה וחצי ב־14.5 מיליון שקל. הסכומים הללו משקפים זינוק של כ־75% במחיר הקרקע בתקופה קצרה.
הקומפלקס ישתרע על כ־12 דונם בשלושה מבנים, ומתוכננים בו כ־50 אלף מ”ר של משרדים קלאס A ומסחר. המטרה היא ליצור חוויית שהייה של One Stop Shop שיספק מענה לכלל הצרכים של עובדי המתחם והתושבים סביבו. כמו כן חזית המסחר תפנה לכניסה לעיר, ותיתן מענה לכ־30 אלף תושבים ועשרות אלפי עובדים ברדיוס של 2 ק"מ. עלות הקמת הפרויקט מוערכת ב־290 מיליון שקל. כעת נערכת שתית לתחילת שיווק המשרדים ושטחי המסחר שככל הנראה חלקם יעמדו למכירה ויתחילו ב־9,500 שקל למ"ר.
1 צפייה בגלריה
הדמיית פרויקט תעסוקה ו מסחר ב טירת הכרמל
הדמיית פרויקט תעסוקה ו מסחר ב טירת הכרמל
הדמיית המרכז המסחרי. “רצינו ניהול בלעדי”
(הדמיות: אושיות שתית בעמ)
שלום שטרית, מנכ"ל ובעלי שתית, אמר כי מדובר בפרויקט העסקים והמסחר הגדול ביותר שנעשה עד היום בטירת הכרמל: "היה לנו חשוב לקחת את הפרויקט לניהול בלעדי, ולכן רכשנו כעת את המניות של פידמונט".