סגור

מליסרון רכשה ב־30 מיליון שקל שטח למרלו"ג ליד צומת כנות

הקרקע, שנרכשה מבעלים פרטיים וגודלה 16.5 דונם, היא חלק ממתחם כולל של כ־250 דונם בייעוד חקלאי, שנמצא בשלבים מתקדמים של שינוי ייעוד לטובת תעשייה ולוגיסטיקה

מליסרון, שבשליטת ליאורה עופר, רכשה לאחרונה 16.5 דונם המיועדים להקמת מרכז לוגיסטי בסמוך לצומת כנות בדרום תמורת כ־30 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". הקרקע, שנרכשה מבעלים פרטיים, היא חלק ממתחם כולל של כ־250 דונם בייעוד חקלאי, שנמצא בשלבים מתקדמים של שינוי ייעוד לטובת תעשייה ולוגיסטיקה.
על שינוי הייעוד של הקרקע המליצה הוועדה המקומית, והתוכנית נמצאת כעת בדיונים בוועדה המחוזית. על פי הערכות, שינוי התב"ע יארך כשנתיים־שלוש, וההערכה היא כי יתאפשר לבנות בהיקף של 50-30 אלף מ"ר. הקרקע ממוקמת בסמוך לכביש 7, הציר העיקרי המחבר בין צומת אשדוד לכביש 6, ולכן נהנה מביקושים ערים ללוגיסטיקה.
במליסרון הבהירו כי העסקה מצטרפת לשורת עסקאות שביצעה החברה לאחרונה ולגיבוש תוכנית אסטרטגית לגיוון מקורות ההכנסה של החברה ותיק נכסיה. זאת לצד חיזוק ושימור ליבת הפעילות בתחום המסחר והמשרדים. בחודש מאי הודיעה מליסרון על חתימת הסכם לרכישת 50% מאביב ייזום, העוסקת בייזום ובנייה של מגורים ופרויקטי התחדשות עירונית, זאת בנוסף לפרויקטים המצויים בשלבי תכנון להקמת כ־500 דירות להשכרה בנכסיה הקיימים.