סגור

קרן בן דוד מתכננת פרויקט מסחר ותעסוקה במודיעין ב-280 מיליון שקל

בן דוד רכשה את הקרקע באמצעות קבוצת דודיסון, מהיזם עמיקם אורן, בתמורה ל-100 מיליון שקל. התכנון - פרויקט קבוצת רכישה בהיקף של כ-20 אלף מ"ר שיכלול 8 קומות מסחר ותעסוקה לצד 2 קומות חניה

קבוצת דוידסון של היזמית קרן בן דוד מימשה אופציה לרכישת קרקע המיועדת להקמת פרויקט במסגרת קבוצת רכישה למשרדים ומסחר במרכז העסקים הראשי של מודיעין ובתמורה ל-100 מיליון שקל.
דוידסון חתמה על האופציה לרכישת הקרקע מחברת CPM של עמיקם אורן במהלך תקופת הסגר של הקורונה, ובשבוע האחרון מימשה את האופציה. התב"ע לפרויקט כוללת שטח של 20 אלף מ"ר במבנה של 8 קומות המיועדים למסחר ותעסוקה וכן 2 קומות חניה תת-קרקעית עם כ-330 מקומות חניה. עלות הקמת הפרויקט כולל הקרקע נאמדת ב-280 מיליון שקל.


1 צפייה בגלריה
קרן בן דוד יו"ר ומנכ"ל קבוצת דוידסון
קרן בן דוד יו"ר ומנכ"ל קבוצת דוידסון
קרן בן דוד יו"ר ומנכ"ל קבוצת דוידסון
(צילום: VIEWPOINT )

עד כה, במסגרת קבוצת הרכישה נמכרו זכויות ל-5 קומות, שטחי המסחר נמכרו במחיר של כ-30 אלף שקל למ"ר ושטחי המשרדים במחיר של כ-12.5 אלף שקל מ"ר. בשלב ב' ישווקו 3 קומות נוספות במחיר מוערך לחלק המשרדים של כ-15 אלף שקל למ"ר. הפרויקט נמצא בשלב חפירות ודיפון וייבנה ע"י חברת לוינשטין-נתיב (חברת בת של החברה הציבורית 'משולם לוינשטין הנדסה ובניין').
מדובר בפרויקט אחד מתוך כ-16 פרויקטים שיזמה בן דוד בשנים האחרונות. יתר הפרויקטים הם למגורים וזה הפרויקט היחיד שמיועד לשימושים אחרים.
בן דוד: "הקורונה לא השפיעה על שוק המשרדים, אלא באופן זמני בלבד, וכיום אנו נמצאים בעולם בו הביקוש לשוק המשרדים גבוה יותר מאשר היה לפני תקופת הקורונה, מה שהביא לעליית מחירים. השוק התאושש מהר יותר מהצפוי, ועל אף הפתרונות הזמניים שייצרה הקורונה".
בן דוד היא בת למשפחה שעסקה בנדל"ן, לפני כעשור בעת פריחתן של קבוצות הרכישה היא החלה את פעילותה בענף בשיתוף עם חני הורביץ ובאמצעות החברה המשותפת – מגדלים. לאחר כ-3 שנים השתיים נפרדו לאחר שקידמו מספר פרויקטים של קבוצות רכישה באזור, והן אף נחשבו לאחת מהחברות המובילות בתחום. בהמשך נפרדו השתיים כשכל אחת מהן מפתחת פעילות עצמאית בתחום. הורביץ הקימה את קבוצת הורוביץ ועוסקת ביזמות נדל"ן, ובן דוד הקימה את קבוצת דוידסון.