$
הכסף

פרישות: מנכ"ל אקסלנס טרייד עוזב אחרי 10 שנים; היועצת המשפטית של מגדל אחרי 21 שנה

אלעד בנבג'י עוזב את בית ההשקעות ובמקומו ימונה אלעד בורשטיין, המשמש כיום כסמנכ"ל חבר הבורסה באקסלנס, ומזה שנתיים אחראי לפעילות המסחר הפרטי של בית ההשקעות; עו"ד אילנה בר הודיעה על עזיבה בשל "תחושת מיצוי"

עירית אבישר 14:0928.01.21

שני בכירים ותיקים בתחום הפיננסים הודיעו היום (ה') על עזיבתם: עו"ד אילנה בר, היועצת המשפטית של חברת מגדל, שהודיעה על כוונתה לעזוב את התפקיד אותו מילאה ב-21 השנים האחרונות. עזיבתה מוגדרת בשל תחושת מיצוי. טרם מונה לה מחליף.

 

 

בר נחשבת ליועצת משפטית ותיקה ומקצועית בתחום הפיננסים. היא עברה תקופה מאתגרת במגדל בשנה האחרונה, בצל הסערה שהייתה בין בעל השליטה בחברה שלמה אליהו לבין יו"ר רשות שוק ההון משה ברקת, בנושאים הקשורים בממשל תאגידי.

 

בבית ההשקעות אקסלנס, שבשליטת הפניקס עוזב גם כן מנהל בכיר וותיק - אלעד בנבג'י, מנכ"ל אקסלנס טרייד שעוזב לאחר 10 שנים בתפקיד, במהלכן צמחה באופן משמעותי פעילות הברוקראז' של בית ההשקעות.

 

את בנבג'י יחליף בתפקיד אלעד בורשטיין, המשמש כיום כסמנכ"ל חבר הבורסה באקסלנס, ובשנתיים האחרונות היה אחראי לפעילות המסחר הפרטי של בית ההשקעות. תחום המסחר נהנה בשנה האחרונה מגאות, ומגידול חד של בקרב הלקוחות הפרטיים בעקבות משבר הקורונה. מנכ"לית אקסלנס חנה הולנדר ציינה כי המסחר בקרב לקוחות פרטיים מהווה מנוע צמיחה חשוב של בית ההשקעות. 

אלעד בנבג'י אלעד בנבג'י

 

 

x