$
הכסף

כרטיס חדש בביטוח נסיעות לחו"ל שמקל על הבירוקרטיה

הפניקס ו-DavidShield משיקות: PassportCard ™ - לביטוח נסיעות בחו"ל. הכרטיס משלם עבור המבוטח את ההוצאות הרפואיות בחו"ל, מבלי שהמבוטח יצטרך להוציא אגורה מכיסו או יאלץ לחזור לארץ למלא טפסי תביעה ורק אז להמתין לכך שחברת הביטוח תשיב לו את כספו. בנוסף, הכרטיס פוטר את המבוטח מתשלום השתתפות עצמית

רימונה פרקש ברוך 12:3016.10.11

הפניקס וחברת DavidShield השיקו כרטיס PassportCard™ אשר מיועד להקל על הבירוקרטיה בתביעות בתחום ביטוח הנסיעות.

 

הכרטיס מייתר את תהליך התביעה במקרה של הפעלת הביטוח לשם קבלת טיפול רפואי ולמעשה משלם עבור המבוטח את ההוצאות הרפואיות בחו"ל, מבלי שהמבוטח יצטרך להוציא

אגורה מכיסו או יאלץ לחזור לארץ למלא טפסי תביעה ורק אז להמתין לכך שחברת הביטוח תשיב לו את כספו. בנוסף, הכרטיס פוטר את המבוטח מתשלום השתתפות עצמית.

 

הביטוח מציע כיסויים לאוכלוסיות המתקשות ברכישת ביטוח נסיעות המתאים למצבם הרפואי.

 

כמו למשל הרחבה לכיסוי לכל המחלות הקשות, תמורת פרמיה נוספת לפי העניין. הרשימה כוללת מחלת סרטן פעילה. מחלות לב, טיסה אחרי ניתוח לב או צינתור, איידס, טרשת נפוצה, חולה הנזקק לדיאליזה, נכות מעל 80% ועוד.

 

כמו כן PassportCard™ מפעיל- מוקד שירות לקוחות זמין. 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לאורך כל ימות השנה, באמצעות מספר חיוג חינם ובאמצעות הסקייפ – מכל מקום בעולם הכולל גם ייעוץ רפואי בעברית. הכרטיס המגנטי תקף בכל המרפאות, בתי המרקחת והרופאים בעולם המכבדים כרטיסי Mastercard או VISA.

 

לקוח שרכש את התוכנית, יקבל כרטיס אשראי שהוא גם כרטיס המאפשר קבלת שרות רפואי בחו"ל. בפעם הבאה שהלקוח יסע לחו"ל, הוא לא יצטרך לרכוש פעם נוספת ביטוח נסיעות לחול, אלא רק להודיע על הנסיעה, לשלם עבור ימי הנסיעה ואז הכרטיס שלו יטען בכיסו מתאים לנסיעה הבאה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x